Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyánál mi a teendő ilyen...

Kiskutyánál mi a teendő ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Menhelyről 1 aranyos kis keverék kutyáskát hoztunk el és szeretnék pár tanácsot kérni. Például most a garázsban van neki 1 külön kis helye( a kerítés 2nap és kész lesz) amennyit tudok annyit vele vagyok, ma fél7es etetés óta mostanáig kint játszottam vele, de amint elakarok menni folyton nyűszit és sír szegény, tudom, hogy ilyenkor nem szabad mindig odafutni egyből mert akkor azthiszi ha sír akkor valaki odamegy.Ilyenkor várjam meg amíg megnyugszik és akkor menjek csak oda?

2013. jún. 27. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, várd meg, míg megnyugszik. Esetleg hagyj ott neki valami ruhát, amin rajta van az illatod. Amúgy is új neki még a hely :)
2013. jún. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, este úgy aludt el, hogy a cipőmet odaraktam mellé megvártam míg elalszik és felmentem este10től reggel 6ig mint a bunda úgy aludt:) Csak az a baj úgy nyűszít, hogy megsajnálom,de hosszútávon majd kifizetődik, hogy most kicsit "szenved". Ha meg lesz a kertbe kis klön része bekerítve akkor meg már jó lesz neki!!:)
2013. jún. 27. 10:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Az kutyusommal is ez volt egy hétig nagyon sírt a testvérei meg az anyukája után .. Nehéz volt átszokni szegénynek az új környezetbe de majd idővel megszokja. Lehet félt egyedül a garázsban . Én például ahonnan hoztam a kiskutyát ott adtak olyan plüsst ami az övé volt és a mai napig az megvan neki . :)

Sok sikert és kitartást a kutyusodhoz ! :)

2013. jún. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most játszottunk vele több mint 1 órát és most is sír szegény majd olyan fél 1 körül viszek neki kaját addig talán megnyugszik. Adtam neki én is 1 kis plüsskutyust azzal el is van, most majd valami ruhát odarakok neki ami az enyém hátha segít. De köszi a bíztatást:)
2013. jún. 27. 11:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze megsajnálja ilyenkor az ember őket és valóban nehéz ellenállni,hogy ne kapjuk rögtön ölbe vigasztalni és szeretgetni:)De!Ha így tennénk,azzal csak azt erősítenéd meg benne,hogy a hisztivel eléri,amit akar-magyarán később is hisztizni fog,s idővel szeparációs szorongás is kialakulhat,amikor már a távollétetekkori nyüszítás rombolásba,felesleges idegességbe megy át nála.Ellen kell állni a kísértésnek,hogy megvigasztald,hidd el ha látja,hogy nem vevő senki a nyafira,hamar elfoglalja majd magát mással,megnyugszik.Ha az első pár alkalommal így tesztek,később nem lesz belőle baj,csak ne erősíts rá azzal,hogy rohansz hozzá,ha sír.Hadd nyugodjon meg,akkor már mehet a,,jutalom",a gazdi.
2013. jún. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen, most beraktam a cipőmet és érzi a szagomat szépen sétálgat meg pihenget.
2013. jún. 27. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!