Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sárga fogak három éves korban?

Sárga fogak három éves korban?

Figyelt kérdés
A tövénél már sárgul pedig csak 3 éves. Rendszeresen kap csontot, rágókát mégis sárgák a fogai.
2013. jún. 27. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tisztul rendesen a foga. Az a sárga vagy plakk, vagy már fogkő. Milyen csontot, rágókát adsz neki? Nekem 8 éves a kutyám, és semmi sárgaság nincs sehol a fogain.
2013. jún. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én 7 éves kutyámnak szebb a foga, mint a 9 hónaposnak. Sajnos ez nem csak azon múlik, hogy rá-e eleget. Ismerősöm fiatalabb kutyájának is csúnyább a foga, mint az idősebbnek.


Én sem tudom mitől van ez sajnos :/

2013. jún. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A csont meg az ilyen rágókák nem tisztítják kellőképpen a fogakat, Az a jó amibe bele tudja mélyeszteni a fogát. Nagy darab húsos csont pl pulykafarhát (de ha valami pici kutyáról van szó, akkor csirke is megteszi), egész csirke...

De a fagyasztott kaja is szépen pucolja a fogakat, bár erről sok mindenki másképp vélekedik, hogy hasznos e (mármint, hogy nem szobameleg hőmérsékleten kapja a kaját), de én személy szerint úgy gondolom néha belefér, inkább ez, mint jégkrém/fagyi...

2013. jún. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A marha cupák bizony tisztít. Az ízületet kettévágva látni a szálas belsőt. Mire azt a kutya kifaragja, tökéletesen megmosta a fogát.
2013. jún. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!