Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanitás után 5 órával...

Ivartalanitás után 5 órával baj ha ezt csinálja?

Figyelt kérdés
A kan kutyám ma lett ivartalanitva,magához tért,kóválygott még vmeddig és utána amerre mentem jött utánam. Próbáltam visszafektetni,de nem megy. Be is csuktam,de akkor meg nyüszitett és csak állt az ajtóban,nem feküdt le,csak jön utánam és bújik oda hozzám.
2013. jún. 27. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát vigasztald, fáj neki, kótyagos is, te vagy biztos pont az életében, amitől jobban érzi magát. Ne zárd be, ne zárkózz el a szeretethiánya elől. Lehet, elég neki félóra-óra simi, és megnyugszik.

Az én macskámat meg pont, hogy nem lehetett szeretgetni ivartalanítás után, pocsék érzés volt, mintha utálna. Bár ő jött volna utánam szeretetért!

2013. jún. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Jaja! Simogasd, foglalkozz vele!

Mi is ezt tettük, míg teljesen jól nem lett!

2013. jún. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 zsuzsabazsa ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy vigasztald. Szegény szerencsétlen nem tudja mi történt vele, fájdalmai vannak. Most éppen nagyon vágyik a szeretetre és a törődésre.

Te mit csinálnál ha beteg lennél és fájdalmaid lennének?

Ugyanezt nem?

2013. jún. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na álljunk csak meg,ezt félreértettétek,ez nekem egyáltalán nem esik nehezemre,persze,h simogattam,hagytam,h oda bújjon hozzám,csak a járkálásra gondoltam,h az baj-e? A lépcsőn is feljött utánam,akkor ott ültem le vele egy kicsit mig megnyugodott,elaludt újra. Szal nem avval van a baj,h odajön,hanem,h nem lesz e baja a járkálástól? Lehet,h a kérdés volt egy kicsit félreérthető.
2013. jún. 27. 23:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, az volt. Nem hiszem, hogy baj, nem lehet őket lekötözni, de intézd úgy, hogy ne kelljen neki sokat mennie. Akkor hát jó szeretgetést :)
2013. jún. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Aha, félreérthető volt!

Biztosan nem lesz baja egy kis járkálástól, azért érzi ő azt, hogy mennyit bír vagy mennyit nem.

De azért jobb ha pár óráig még nem erőlteti meg magát az altatás miatt és nem járkál annyit a seb miatt ugye!

2013. jún. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én kanommal ugyanúgy mentünk sétálni, miután kiment belőle teljesen az altató, igényelte is, nem volt semmi baja.

Azért pórázról nem engedtem el, h ne őrültködjön...

2013. jún. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!