Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Cavalier King Charles...

A Cavalier King Charles Spanielnek le kell vagni a szoret?

Figyelt kérdés
Marmind az internet-en azt irja hogy nem kell es hogy versenyekre tilos de akkor nem lesz tul hosszu szore???

2013. jún. 28. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Pont akkora szőre lesz, amekkora a fajtának lennie kell. Ha te vágatni akarod, vidd el kozmetikushoz.
2013. jún. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem lesz neki hosszú. Ahogy az előttem szóló is írta, pont akkorára fog megnőni amekkorára kell, ha szuka, akkor még rövidebb lesz a szőre. Én nem javaslom a szőrvágást, elveszíti a cavalier kinézetét és sajnos a szőrének sem tesz jót. Ha hetente egyszer alaposan kifésülöd és minden nap simi közben áttapogatod, hogy nincs-e gubanc(ha van bontó kefével ki lehet szedni)akkor nem lesz problémád vele. Illetve, ha nem kiállításra szánt kutyus akkor a furminator is jó megoldás. Gubancokra a fülén és a fenekénél figyelj mert sajnos ott sokszor lehet. Remélem segítettem :) További szép napot
2013. júl. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!