Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mellső láb remegés, mitől lehet?

Mellső láb remegés, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Remélem, csak túlaggódom a dolgot. Van egy három hónapos kiskutyám, és azt vettem észre, hogy amikor ül, a mellső lába finoman remeg. Nem mindíg, de napjában többször észreveszem. Járásnál nincs ezzel gondja, de amikor vadul , kissé eszeveszetten futkározna, néha van, hogy felborul.

Nem tudom, hogy emiatt elvigyem e állatorvoshoz, vagy ez természtes, ebben a korban. Pénteken vinnem kell oltás miatt, akkor rákérdezek majd. De meg kellett kérdeznem valahol, mert aggódom miatta.

Jófajta, neki való tápot kap, a kellő mennyiségben, tehát nem hiszem, hogy kajával lehet gond.



2013. jún. 29. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy neha felborul setanal az nem gond szerintem, mivel meg kicsike. Milyen fajta kutyus? Az enyem terrier keverek, o akkor remeg ha nagyon orul. Amugy nem hiszem, hogy egybol rohanni kene ezzel a dokihoz. De az nem art ha penteken rakerdezel:)
2013. jún. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem úgy tűnt, mintha nem akarná tartani magát azon a lábán (vagy nem tudná?) megnéztem, megtapogattam a tappancsát, nincs e benne tüske, de nem találtam semmit. Nyomásra nem érzékeny az izület, illetve környéke.

Bízom benne, hogy egészséges, és csak átmeneti dolog a gyors fejlődéstől, vagy nemtudom. :O

2013. jún. 29. 12:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Az en kutyammal az volt fel eves koraig, hogy sokszor csak ugy lefekudt seta kozben, hamar faradt...mondta a doki, hogy fejlodesbe van. Most 9 honapos es mar nem bir elfaradni, halistennek:DD

Amugy nem akarlak ijeszgetni, he diszplazia is lehet...bar annak kicsi az eselye. Ha meg akarsz nyugodni, hivd fel az allatorvost.

2013. jún. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!