Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha megszülettek a kiskutyák...

Ha megszülettek a kiskutyák akkor hozzájuk szabad nyúlni vagy nem?

Figyelt kérdés
Úgy hallotam, hogy ha hozzá nyúlunk akkor kiközösíti és nem szoptassa olvastam a vemhességről az interneten de nem volt sehol írva. Ha meglehet akkor hány napos/hetes koruktól?
2009. okt. 15. 07:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal hozzá nyúlhatsz ha megszülettek de csak ha a mama jámbor természetű és engedi. Nem fogja otthagyni őket.
2009. okt. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan hozzájuk nyúlhatsz, nem fogja kiközösíteni egyik kiskutyát sem, tudja, hogy Te vagy a gazdi és csak jót akarsz :) Büszkén fogja mutogatni neked kölykeit.
2009. okt. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyámat múlt héten kellett megcsászározni. Előtte született neki két kölyke, akik rendesen szopiztak. A császárral született kölykök nem tudtak szopni, meg kellett tanítani őket cumisüvegből enni, majd a ciciből szopizni. Napokig bent kellett lenniük a piciknek a szobában. Ennek ellenére az anya nem hagyta ott őket, épp elenkezőleg. Tudja, hogy a gazdi jót akar.
2009. okt. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
En ugy tapasztaltam , hogy a nem fajtiszta kutya szivesebben engedi, hogy hozzanyulj a kolykehez mint a fajtiszta... De ez attol fugg, ha kaukazusi juhaszod van az bizztos, hogy leharapja a kezedet;;)...
2009. okt. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ mennyire vagy főnöke a kutyádnak, és mennyire bízik benned. De semmiképp nem fogja őket otthagyni, inkább megharap ha máskor sem voltál kutyanevelésben a helyzet magaslatán. Én ezt csak a nyulaknál tapasztaltam néha, hogy nem szabad hozzányúlni. Az én kutyáim jönni akartak utánam, ha kimentek a helyükről, viszont amikor egyszer kivittem a ház elé a kicsit és elment egy félig meddig idegen ember előtte, hát olyan mérgés lett, hogy majdnem megtámadta xD
2009. okt. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
bernáthegyi és kössz a válaszokat.
2009. okt. 15. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!