Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hetes kiskutyának hogyan...

6 hetes kiskutyának hogyan adnátok be a negyed féregtelenítő tablettát?

Figyelt kérdés
2013. jún. 29. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Törd porrá és keverd bele az ételébe.
2013. jún. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. ahogy az első írta. Én a macskámnak szoktam porrá zúzni és vmi alutasakossal összekeverem.

2. Ledugod a torkán.

3. Lehet, hogy nem kell semmi erőszak, vagy megvezetés. Az én kutyámnál simán működik a féregtelenítő jutalomfalatként :)

2013. jún. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

Kiskutyának pasztát kell adni, amit egyszerűen bele lehet fecskendezni a szájába.

A tablettát egyszerűen a szájába teszed "lenyomod", nem lesz tőle semmi baja, de szerintem akkor is az a normálisabb ha pasztát adsz neki ilyen korban.

2013. jún. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
bele rakod a szajaba es lenyomod ovatosan az ujadal.Az allatorvosok is ugy csinaljak.
2013. jún. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindig pasztával kezelem őket,de most nem vált be.2 hetes korától 2 hetente féregtelenítve lett,de még mindig szánkázik.Ekkorát még sosem kezeltem tablettával,félek nehogy félre menjen.Valószínű a porrá törős módszert próbálom ki.Köszi.
2013. jún. 29. 18:18
 6/10 anonim ***** válasza:
írd majd meg mi volt!
2013. jún. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Esetleg kenőmájas :)
2013. jún. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nyugodtan told le finoman a torkán, semmi baja nem lesz, de ha ilyen fertőzöttek, akkor legalább 3 napig menjen nekik.
2013. jún. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én először megpróbálom hogy meg eszi e magától. Àltalában megszokta de ha nem akkor lenyomom a torkán. Nem szokott az ellen se kifogása lenni.
2013. jún. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem találtam férget,se a nyomát a kakiban.Szép eleven,a hasa is csak kaja után gömbölyű.A husi szépen rakódik le az egyéb testrészeken.Nem néz ki férgesnek,de valamiért szánkázik.A bűzmirigye még nem lehet.Majd még holnap akarom venni és adni neki a tablettát,mert 2 napja kapta a pasztát.
2013. jún. 30. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!