Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak vele h egyen?...

Mit csináljak vele h egyen? Valaki!

Figyelt kérdés
van egy 11-12 éves Sicu kiskutyám,szegényke már öreg,és mostanába pár napja vonszolja magát úgy megy mint egy 80éves..lépcsőn 10mp alatt felért az emeletre mostmeg 1perc neki,ágyra sem ugrik már fel mert nem bír...kaja fölött meg csak áll alig eszik..tudom h már idős..de akkoris...állatorvos tudd valamit adni neki amitől enne vagy jobban "ugrándozna"?

2013. jún. 29. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Állatorvos biztosan tudna az állapotára megoldást. Mert valami baja van, az biztos. Magyarul, beteg.
2013. jún. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy fájdalma van :(
2013. jún. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 zsuzsabazsa ***** válasza:
Nézesd meg a fogait lehet, hogy mozognak és azért nem eszik.
2013. jún. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem az h öreg és most jött ki rajta?fogai má alig van neki..kölyök tápot kap amit könyebben összetud rágni..
2013. jún. 29. 22:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs foga, nem kölyök táp kell neki, hanem senior táp. És az is beáztatva pépesre.
2013. jún. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 zsuzsabazsa ***** válasza:
Adj neki más puha ételt. Húst darálva.
2013. jún. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
adnék én neki:(...rákos volt,nem ivott több napja nem hogy enni,infuziót is kapott végül egy évtized után itthagyott :'(
2013. júl. 2. 22:10
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad a kérdésedben, hogy rákos a kutyád.

Igazán sajnálom, hogy elment.Részvétem.

2013. júl. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!