Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Játék a KISkutyámnak?

Játék a KISkutyámnak?

Figyelt kérdés

No.

Egy lassan egy éves, Havanese kanról van szó, ami a fajtájához képest egész nagy.

Vettünk már neki kis sipolós görényszerű plüsst, sipolós kacsa plüsst, egy sipolós zsiráf plüsst meg egy kiskölyköknek való kis rágókát, de vagy elveszik, vagy nem foglalkozik velük, kivétel, ha én is csatlakozom a játékhoz. De lássuk be... Nem rángathatok egész nap egy sipolós plüsskacsát!:)

Eléggé szeret ugrálni rágcsálni, a nyakunkon lenni, meg ilyesmi.

Tudnátok egy olyan játékot ajánlani, ami azért nem is túl nagy, és még talán le is köti?

Előre is köszönöm!!



2013. jún. 29. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy ilyennel szerintem le tudnád kötni:

[link]

Teszel bele neki valami finomságot, és egy jó darabig el lesz vele mire sikerül neki kiszedni.

Vagy labdát is adhatsz neki, azzal is lehet eljátszana.

2013. jún. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyik játékkal sem fog magától egész nap játszani. A játék amúgy sem arra van, hogy a kutya a sarokban játsszon vele.
2013. jún. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja, igen ilyet már előző kutyusnak is vettem! Csak egy a problem. Nem eszik utána vacsit.:D
2013. jún. 29. 18:33
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem is arról van szó, hogy el akarom küldeni a kutyust a büdös p csába, csak én ugye suliban vagyok, aztán házit is kell csinálnom, meg most a nyáron is költözünk, a szüleim meg nem nagyon játékos emberek, így kéne egy olyan, amivel elvan, ha nem tudunk vele foglalkozni.
2013. jún. 29. 18:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Ma felfedeztem egy nagyszerű módszert. adj valami nagy csontot a kutyádnak, amin van némi nyesedék hús. Én a kiskutyámnak Pulyka combcsontot adtam. Elrágni a csontot nem tudta, de vagy fél napig elvolt, hogy rágcsálta a porcogóit, nyalogatta, stb. Utána olyan angyali nyugalomban volt, hogy alig hittem a szememnek. :*

Fontos az hogy elég masszív legyen a csont, hogy ne tudja az egészet megenni, de legyen rajta mit rágnia.

Úgy tudom, sertést nem ehet a kutya nyersen, de ezen kívül bármit.

Nem tudom mennyire tetszik ez a módszer :D

Ha ez nem, akkor lehet kapni rágócsontokat. Bár az sem mindegy, hogy milyen, mert az enyém pl nem szereti azt, amelyik csak szárított bőrből készült.

2013. júl. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mármint, nem azt mondom, hogy adj szárnyas csövescsontot a kutyádnak, mert abból baj lehet. De ha kicsi a kutya, és olyan nagy csontot adsz neki, amivel nem bír el, akkor szerintem mehet neki, elég néha ránézni, mert nagyon lassan bánik el a csonton lévő szövetekkel, és a porcogókkal.
2013. júl. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. júl. 21. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!