Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sántít a staffordshire terrier...

Balázs2 kérdése:

Sántít a staffordshire terrier-em, mitől lehet?

Figyelt kérdés
A kutyus 6 hetesen került hozzánk szóval kicsit korábban mint kelettvolna, már akkoris észrevettük hogy a jobb hátsó lábával furcsán lép illetve enyhén oldalazva halad. épredés után szokott előjönni enyhe sántítás de az elismúlik és a kutya lusta is szerintem a fájdalom miadt, most viszon nagyon sántít pár perc mozgás után kevésbé de akkoris látszik hogy kissé húzza a lábát. Elviszem állatorvoshoz mindenképpen csak nagyon érdekelne, hogy milehet a gond.
2013. jún. 29. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
jelenleg mennyi idős a kutyus?
2013. jún. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
4 hónapos.
2013. jún. 29. 20:18
 3/11 anonim ***** válasza:

első vagyok..

nem vmi jó,hogy ilyen régóta sántít,nem tudom a diszplázia kijön-e ilyen fiatalon,de lehet az később szokott..

de általában kálcium hiány is okozhat sántítást..

mivel eteted?


jobb lesz orvosnak megmutatni minél hamarabb..


nem akarlak leoltani meg semmi,de ez az ára ha nem tenyésztőtől veszel kutyát,mert egy sántítós kölyököt tenyésztő nem adott volna el!

2013. jún. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 sippara ***** válasza:
Eléggé dp gyanús így leírás alapján. Mindenképpen doki, és röntgen - aztán majd három rtg meg X műtét után újra el lehet rajta gondolkodni, kellett-e """"staffordshire terrier""" óccsón-gyorsan. A kiskutyát persze végtelenül sajnálom, és remélem, semmi komoly baja nem lesz, de a gazdinak jó lecke lenne.
2013. jún. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jó elvittem sétálni, közben nem sántikált, most hazajöttünk megint elkezdte kicsit. Jó mind1 jó lecke lessz. Nemtudom esetleg ha kicsit elvanhízva a kutya attól lehet-e vagy mekkora túlysúlykellhozzá. Brit kutyatápot kap. Teszekfelképet.
2013. jún. 29. 21:47
 6/11 A kérdező kommentje:
Expresszes 20 ezerforintos kutya... De már mind1 megteszek mindent remélem rendbejön.
2013. jún. 29. 21:48
 7/11 A kérdező kommentje:

A képeken is látszik, hogy rajta ül a problémás lábon.

[link]

[link]

[link]

2013. jún. 29. 21:57
 8/11 anonim ***** válasza:

első vagyok


szerintem nincs elhízva,jobb lesz orvosnak megmutatni..

megtapogatja ha kell megröntgenezik és kiderül mi a baja..

lehet amíg pici volt rosszul lépett vagy vmi történt a lábával és nem gyógyult meg..


remélem azért semmi komoly baja nincs..

2013. jún. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyonkedvesvagy. Remélem énis hogy nincsnagybaj.
2013. jún. 29. 22:14
 10/11 anonim ***** válasza:

ÁLLATORVOS,ahogy írtad is!

Egy jó minőségű táp sokat jelent korban még ha az ember nehezen is bírja anyagilag!

Min.HappyDog (de a supreme minőség, Maxi baby, 6 hó után maxi junior) , de egy jó Hills vagy Acana sokat tesz a kis ebért!

Mi Hillset adtunk neki, jó is nagyon, de most váltottunk Acanára! Nem hittem, hogy ezt fogjuk mondani de JOBB!

Csont erősítőt 6 hónapos korig nem szabad neki adni csak porc erősítőt! De azt fontos lenne úgy néz ki!

GYÖNYÖRŰ kiskutya, remélem megoldódik és nem lesz semmi baja!

2013. szept. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!