Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a legnagyobb "ajándék"...

Mi a legnagyobb "ajándék" amit a kutyádtól kaptál?

Figyelt kérdés

Kérdezhetném úgy is, miben változtatta meg a kutyád az életedet?

Az én sztorim: Nagyon rossz családból jöttem, aminek a nyomait magamon viseltem még akkor is, amikor már rég eljöttem otthonról. Mondhatni depressziós, befelé forduló, ember lettem, aki félt minden új helyzettől. Mikor hozzám került a kutyám, szép lassan újra megtanultam ismét nyitni a világra, és próbálni pozitív szemmel nézni azt. Mondhatni, mióta velem van, dolgozom azon, hogy túljussak a negatív szemléleten, ami a múltamból ragadt rám.

Érdekelnének a ti történeteitek, ha van kedvetek megosztani. :)



2013. jún. 30. 10:10
 1/10 A kérdező kommentje:
Valamint arra sarkall, hogy jobban bízni magamban, ami szintén nagyon fontos.
2013. jún. 30. 10:11
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor úgy érzem, mindenki ellenem van, nincs mellettem más, csak a kutyám. Ő érzi rajtam, mikor szomorú vagyok, idejön, az ölembe bújik, megnyalogat.:) Néha a kis kedvencünknek a legjobb elmondani a titkainkat. Megért, és nem mondja el senkinek.
2013. jún. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én anorexiás voltam, és lehet furcsa, de a kutyám segítségével gyógyultam ki belőle. Amikor hozzám került, már nagyon erőtlen voltam, napi 1 pirítósnál nem igazán ettem többet. Tudtam, hogy ez így nem mehet tovább, felelős vagyok a kutyámért. Persze nem egyik napról a másikra, de érte próbáltam többet enni. Nagy küzdés volt, amikor elvittem kutyaiskolába, azt a tanácsot kaptam, hogy a kutya étkezése előtt a gazdának ennie kell. Mivel még fiatal volt, háromszor is etettem napjában, így valamennyit én is mindig ettem. Ő indított el a javulás útján, ebben biztos vagyok.
2013. jún. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy sztori, de pont a napokban történt, hogy másfél hétig távol voltam a családtól és tőle (elég rossz családom van, nagyon sok a veszekedés). Hazajöttem és éreztem magamon azt a nyomott érzést, hogy kezdődik minden erről, kezdtem én is újra befelé fordulni és még az nap este kiültem a hintába (ez nálam már szinte hagyomány). Ő eddig nagyon félt a hintától, de most odajött és felugrott mellém és csak ott ült és éreztem, hogy hiányoztam neki, hogy neki fontos vagyok és ha másért nem érte érdemes élnem. Segít abban, hogy soha ne adjam fel és higgyek magamban akármilyen világvége bús kedvem is van. :)
2013. jún. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amíg nem volt kutyám elég sokat punnyadtam itthon,barátaim sem voltak.A kutyámmal napi többször is le kellett menni és mozogtam elég sokat illetve sok kutyás barátom lett.Sokkal nyitottabb vagyok imádok a szabadban lenni és futni is eljárok ő általa, eddigi életemhez képest megváltoztam. Amit a kutyámnak köszönhetek :)
2013. jún. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
utolsó: milyen fajta kutyád van?
2013. jún. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egy pörgős bichon :)
2013. jún. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem valami érdekel de azért leírom.

Teljesen egyedül éreztem magamat, egyik barátnőm sem ért rá, mindenki elfoglalt volt egész nap csak a kiskutyámmal foglalkoztam. Nemrég vesztettük el a másik kutyánkat, nagyon hiányzott mindig tudtam vele játszani. Egész nap kint ültem a lépcsőn.

A szomszéd elhívott biciklizni, nem sok kedvem volt hozzá, de végül belementem. Leugrottunk egy kedves ismerőséhez, akkor vettem észre hogy van valami a paprikában. A szomszéd szokásához híven azt sem tudta mit csináljon nagyon meg volt ijedve a kutyától. A néni azt mondta egy hete kirakták ide azóta nem evett semmit, de nem akar elmenni. Nagyon megsajnáltam, mikor rám nézett az elvesztett kutyám jutott az eszembe. Ugyan olyan volt a tekintete, nem volt senkije , teljesen elveszett volt. Hazavittem, vagyis hívtam, szaladt a biciklim mellett. Az itthoniak hallani sem akartam róla...kint kellett hagynom, láttam ahogy a gyerekek verik, kergetik szerencsétlent. Nem aludtam semmit azon az estén. Reggel már nem találtam sehol sem. Végül kiderült, hogy egy idiótánál lelt menedéket estére aki aztán elkezdett rá lövöldözni. Mikor elmentek itthonról elkezdtem keresni, haza akartam hozni. Nagy nehezen rá is találtam, nagyon meg volt ijedve, mikor hívni kezdtem hanyatt vágta magát és becsukta a szemét. Vittem neki vizet és enni, elsírtam magamat mikor a fejét a lábamra hajtotta. A régi emlékek előtörtek bennem, ugyanolyan érzésem volt mint az előző kutyánknál. Zokogva felhívtam a szüleimet, belementek hogy hozzam be. Nem mert bejönni, be kellett hoznom, aztán teljesen jól összebarátkozott a másik kutyánkkal. Hamarosan nevet kapott, visszahozta a házba az életet. Nem tudom hogyan köszönhetném meg neki mind azt amit értünk tesz. Már az hatalmas ajándék, hogy itt van velünk, szeret minket, mi vagyunk a családja. A másik kutyánkon is nagyon sokat változtatott azóta, nagyon játékos, mintha csak azóta lenne igazán önmaga. Mindig fel tud vidítani, igazi földre szállt angyal, semmi rossz nincs benne.:) Minden vendégünknek mosolyt csal az arcára.

Egyébként pont azután tűnt fel, miután elgondolkodtam azon, hogy nálunk miért nincsenek kóbor kutyák. Biztos vagyok benne, hogy azon a délután nem véletlenül találtam rá.

2013. jún. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szép történet az utolsó, csak a "paprikát" nem értettem. mikor találtatok egymásra?

milyen a kutyus? kicsi vagy nagy? mesélj róla hogy néz ki!

2013. júl. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na szóval. Lementünk ahhoz a bizonyos nénihez biciklivel és a szomszéd mondta, hogy ha kint van a kutyájuk akkor visszafordul.

A ház mellett van egy kisebb kert és a paprikában szúrtam ki magamnak Mázlót.

Egy kisebb termetű, "farkatlan" valószínű terrier keverék.

[link]

Rémisztő a hasonlóság, kicsit meg is ijedtem mikor megláttam a képet! Szinte teljesen így néz ki.

2013. júl. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!