Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tacskó játékos, szaladgálós...

A tacskó játékos, szaladgálós kutyus?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb kutya játékos, szaladgálós.
2013. júl. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
az enyém ezeken kívül még nagyon kanos is
2013. júl. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

igen, az.

meg szeret nagyon lyukakat ásni is :D

2013. júl. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 is van, tök más karakterek. Az egyiket le sem lehet lőni, egész nap jön-megy, intézkedik, pakol, játszik, végig pörgi a napi sétákat is, aztán este fél 10-kor eldől, és reggel 6-ig mindegy mi történik, alszik. A másik itthon nagyon nyugodt, nem is igazán játékos, sokat pihenget, viszont sétákon nagyon pörög, képes egész nap is menni.
2013. júl. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
tacskód lesz kérdező?
2013. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem nekem egy tacskó-yorki keverékem van de küllemre és szerintem belsőre is nagyon tacsi csak még 2 hónapos és nem nagyon akar sétálni nagyon lassan haladunk meg minden és nemtom fog-e ez változni :(
2013. júl. 1. 14:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Biztosan fog még változni! Nekem egy tacskó-foxi keverékem van és kölyökkorában ő is egész nap csak feküdt, utána viszont le sem lehetett állítani, hiperaktívvá vált :)
2013. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
remélem igazad lesz utolsó hozzászóló :)
2013. júl. 1. 15:50
 9/10 anonim ***** válasza:
tacsi-yorkie cuki lehet, milyen színű?
2013. júl. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
fekete és a szájánál és a mellkasánál barna kicsi szürke szőrszállakal(de eza szürke rész csak a mellkasánál van)
2013. júl. 2. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!