Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, ha a szüleim...

Mit csináljak, ha a szüleim nem engedik meg hogy új kutyám legyen?

Figyelt kérdés
Nem rég halt meg a kutyusunk, és most el szeretném hozni a tesóját aki ugyanúgy néz ki még az őzikés szemei is, de a szüleim nem engedik meg, mert van már több állatunk is, és hiába mondtam hogy én gondoznám és én foglalkoznék vele és a szobámban lenne és én fizetném a költségeit a szüleim azt mondták, hogy túl sok koszt csinál ennyi állat és ezért nem kell még több! :(
2013. júl. 1. 12:37
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Mennyi állatotok van ?
2013. júl. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
Elfogadod a szüleid döntését, vagy kitartóan próbálkozol megszerezni az engedélyüket.
2013. júl. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
Én 2 évig könyörögtem egy hörcsögért, 2 év múlva 2-őt is kaptam :D
2013. júl. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
De nekem sűrgősen kéne valamit csinálni, mert a tesóját szeretném örökbe fogadni.
2013. júl. 1. 12:45
 5/44 anonim ***** válasza:
Ugye milyen igazságtalanok a szülők? Könyörögj érte vagy költözz el, ha elég idős vagy mást nemigen tudsz tenni.
2013. júl. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
12%
Én úgycsinálnám hogy amikor nincsenek otthon elhoznám.
2013. júl. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:

Én ravasz voltam! :D

Elkértem a szomszéd kutyáját 3 napra. És valahogy 3 hetet csináltam belőle.

Utána visszavittük a kutyát. Hát nem visszaszaladt? :D:D

2013. júl. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
Vagy megpróbálod megkérni őket, hogy csak pár napra hadd vihesd haza, és azalatt megszeretteted őt velük.
2013. júl. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
nem igazán értem. Miért kell sürgősen dönteni, talán kölykökről van szó? Akkor mi történt a te kutyáddal? És nem tudom mennyi idős vagy, de egy kutya eltartása nem pár ezer forint. Szép dolog, hogy te szeretnéd eltartani, de sulis korban(ennyinek tippellek, mivel a szüleid engedély kell) nem fogsz 80-100 ezret keresni, hogy a kutyát eltartsd. És még a vételárról nem is beszéltünk. És azt sem értettem soha, hogy ha van már kutya a háznál, akkor te miért akarsz sajátot? Mármint értem, hogy szeretnél, de nem ér rá a másik után? Mert most lenne egy saját kutyád, azzal mindig foglalkoznál, sétáltatnád, a másik kutya meg csak úgy van az udvarban? Ezt én nem tudnám végignézni. Ha valamit félreértettem, akkor bocsi, de így nekem sántít a dolog.
2013. júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

Nem kell mindenféléket belebeszélni, lényeg az, hogy tudom hogy megvan ill. meglenne a pénzem rá. (írtam is, mégis most magyarázkodnom kell.......)

A többi állat nem az enyém, nem is érdeklem őket, kezdenek öregedni és rigolyásodni. (nem utálom őket, csak nem kötődök hozzájuk)

2013. júl. 1. 13:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!