Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám, két napja nem...

A kiskutyám, két napja nem eszik és hányik, meg olyan rosszkedvűnek tűnik. Szerintem gyomorrontása van. Inni szokott. Vigyem állatorvoshoz vagy jobban lesz?

Figyelt kérdés

2013. júl. 1. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
vidd állatorvoshoz!
2013. júl. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidd!
2013. júl. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Az ilyesmit komolyan meg kell kérdezni??? Miért nem egyértelmű? Aztán ha kiszárad,akkor meg sírsz!!!
2013. júl. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sippara ***** válasza:
43%
Ó Istenem, ezek után remélem, ha te hánynál sugárban és lennél képtelen az evésre két napig, a - gondolom hasonlóan intelligens - hozzátartozóid is kiírnának egy kérdést...
2013. júl. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Természetesen VIDD ÁLLATORVOSHOZ! Szerintem lehet hogy ennivalót kéne váltani. Mit adtok neki? Persze ez csak az én véleményem, majd az állatorvos megmondja, mi a teendő.
2013. júl. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mennyi idős?
2013. júl. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, tegnap volt kint az állatorvos és adott a kutyusnak négy injekciót meg még 2 másik gyógyszert is, folyamatosan adok neki kamillateát, hogy ki ne száradjon és már tegnap óta nem hányt. Remélem meg fog gyógyulni, mert nagyon szeretem.
2013. júl. 2. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!