Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lefialt a kutyám, de hullanak...

Sanya@24 kérdése:

Lefialt a kutyám, de hullanak elfele a kicsik. Lehet valami baja a kutyának?

Figyelt kérdés
3 napja lefialt a kutyám, ez nem az első fialása volt, de most hullanak elfele a kölykök, lehet felfáztak. Mit tudok csinálni, ha véletlenül mind meghal, hogy az anya el ne pusztuljon tejlázba. Mit tegyek?
2013. júl. 1. 14:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
gratulálok.mindenki el fog küldeni a francba, de meg is érdemled.én nem vagyok az a mindenkibe belekötő típus, de ezzel most rohadtul felidegesítettél."hullanak elfele".te meg ilyen vidáman nézed.talán ivartalanítani kéne a kutyát. talán ha nem voltál rá képes, akkor legalább ne fázzanak fel VÉLETLENÜL. ESETLEG MELEG HELYRE KELLETT VOLNA TENNI ŐKET!
2013. júl. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ha tudnád milyen kapcsolatban vagyok a kutyámmal nem írnál ijet . Arrol meg sajnos nem tehetek hogy reggelre beásott a házaalá és odafialt. Ez a kutya nekem a mindenem. tőbbet ér akárminél, és pont ezért szeretném megtudni hogy mit tegyek, nehogy szegénykém meghaljon te idióta. Előszőr gondolkoz mielőtt oknélkül vádaskodsz. Nem az első kölykei tudom mi a teendő a kölykökkel, de még igy sajnos nem jártam.
2013. júl. 1. 14:38
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
Magyarország én igy szeretlek ....
2013. júl. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Tedd melegebbre helyre a kölyköket és hívj állatorvost!
2013. júl. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

Mondok egy csodaszót miután lenyugodtam: IVARTALANITÁS.

Iszonyat hasznos dolog, például nem kell végigasszitálni a kiskutyák kimulását.

Állatkinzó vagy, semmi más ...

2013. júl. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
98%
annyira mindennél fontosabb neked, hogy nem az az első, hogy kihívod az orvost, hanem ide irkálsz. plusz nem veszed észre, hogy szülni fog. na ne kábíts már, mert még idegesebb leszek.
2013. júl. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%

"Ez a kutya nekem a mindenem. tőbbet ér akárminél, és pont ezért szeretném megtudni hogy mit tegyek, nehogy szegénykém meghaljon te idióta"


Ha a mindened lenne,akkor nem szaporítanál feleslegesen,és nem tennéd ki ilyen veszélynek a kutyádat. Ivartalanítsd!!!!!

2013. júl. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem szándékosan lett szapóritva, Fajtiszta kutyám van de bejött hozzá egy kobór kutya.
2013. júl. 1. 14:49
 9/22 anonim ***** válasza:
97%
persze h fajtiszta,mert kutya ... alapvető fogalmakkal legyél már tisztában. És amúgy azt csak észrevettétek h vemhes nem??? akkor is lehet még ivartalanítani. ?Meg azt is írtad,h nem az első eset. ORVOS,MŰTÉT!!!!!
2013. júl. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ez a válasz már elég jó. Köszönöm.
2013. júl. 1. 14:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!