Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lefialt a kutyám, de hullanak...

Sanya@24 kérdése:

Lefialt a kutyám, de hullanak elfele a kicsik. Lehet valami baja a kutyának?

Figyelt kérdés
3 napja lefialt a kutyám, ez nem az első fialása volt, de most hullanak elfele a kölykök, lehet felfáztak. Mit tudok csinálni, ha véletlenül mind meghal, hogy az anya el ne pusztuljon tejlázba. Mit tegyek?
2013. júl. 1. 14:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
92%
Valószinűleg a herpesz viszi el őket sorban. Szedd ki a még megmaradt kiskutyákat, és menjetek orvoshoz. meleg helyre, ha lehetőség van akkor infra alá, habár a herpeszen az már nem segit, az első 24 órában kellett volna.
2013. júl. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.
2013. júl. 1. 15:03
 13/22 anonim ***** válasza:
98%
Komolyan 3 napja nézed, hogy pusztulnak el szép sorban a kölykök a mocsokban és még csak eszedbe sem jutott meleg helyre vinni őket vagy kihívni az állatorvost? És még te állítod, hogy szereted a kutyádat... Egy mocsok állatkínzó vagy, akinek szobanövényt sem kellene tartania, nemhogy kutyát.
2013. júl. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
95%
hát persze hogy mindennél többet ér a kutya hisz ő a kölyök gyáros akiket el lehet adni. szuper minőségi élete lehet annak a kutyának hogy a háza alá (tehát nyilván kint, láncon!!!!!) egy gödörbe kell ellenie. óóóó te, istenien csodás gazda... bárcsak tudnám hol laksz már küldeném is rád a megfelelő szerveket!
2013. júl. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
95%
ha értesz a kutyákhoz akkor miért kérdezel? Az előző almokat is csak kintre szülte? Ha valamennyire szeretnéd a kutyádat akkor már vemhesen bevitted volna a lakásba és készítettél volna neki egy nyugodt sarkot ahol szülhet. szereztél volna ellető ládát, infra lámpát hőmérőt és egyebeket, hogy az állítólag szeretett kutya normális körülmények közt szülhesse meg és nevelhesse fel a kölyköket. Hogy ezeket mind elmulasztottad az nem épp erről a fene nagy kutya szeretetről árulkodik! A szukáddal annyit tudsz tenni, hogy elviszed dokihoz, ahol majd kap fincsi hormon injekciókat több tízezerért, hogy elapadjon a teje és 3-4 hónap múlva kezdődhet minden előről
2013. júl. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel a herpesz viszi el a kicsiket.

Nem fognak megmaradni sajnos, vagy ha igen akkor az idegrendszeri, mozgásszervi zavarokkal járhat. És a szuka egy életre herpeszes marad, úgyhogy tényleg marad az ivartalanítás.

2013. júl. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Kutyaólban vannak, csak azt mondtam hogy a háza alá fialt, de még utánna kiszedtem őket. Meleg heje van. Nem nézem hogy pusztulnak csak nem tudom mitévő legyek, és nem szándékosan lett beűzetve. És nem pénzkereseti lehetőségnek van tartva. Aki meg ijen hülyeségeket írkál az tehet egy szívességet. Az értelmes válaszokat meg nagyon köszönöm.
2013. júl. 1. 21:09
 18/22 A kérdező kommentje:
Megadom bárkinek a címem lehet küldeni bárkit nagyon csodálkoznának, mert kenelben, nem láncon. Kutyaólban tartom. Az előző fialásából is van kölyköm, az is szép, és az is kenelben, Ha nem ismertek akkor minek dobáloztok ijen szavakkal.
2013. júl. 1. 21:13
 19/22 A kérdező kommentje:
Seggítséget kértem, nem kioktatást, gunyolodást.
2013. júl. 1. 21:13
 20/22 anonim ***** válasza:
Az én kutyám, mielőtt elhoztam az előző gazdájától, neki is meghaltak a kicsijei, majd megint befedeztették és megint meghaltak neki. Csak azért mondom ezt, hogy tényleg gondolkozz el az ivartalanításon, mert egyrészt neki már nem lesznek egészséges kölykei, bármilyen kutya is fedezi be, másrészt ez a sok vemhesség nagyon sok erőt és tápanyagot kivesz szegény kutyából, ráadásul feleslegesen, mert neki már nem valószínű, hogy megmaradnának a kölykök. Úgyhogy légyszilégyszi, gondold át az ivartalanítást!!
2013. júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!