Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Staffordsh...

Mi a véleményetek a Staffordshire bullterrier-ről?

Figyelt kérdés
enyém---> [link]

2013. júl. 1. 15:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
jópofa kutyák, de izé... nem akarlak elkeseríteni, de neked nem az van. legalábbis a fotón lévő kutya nem staffordshire bull terrier. maximum staffordshire terrier és bullterrier keveréke.
2013. júl. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Neked nem staffordshire bullterrier van. Neked egy pit keveréked van.
2013. júl. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1. kommentelő: bocsesz télleg elírtam! ×-×

2. kommentelő: nekem is pitbull keverék

2013. júl. 1. 16:10
 4/13 A kérdező kommentje:
*tényleg az
2013. júl. 1. 16:11
 5/13 A kérdező kommentje:
bocs nem írtam de tényleg pitbull keverék
2013. júl. 1. 16:12
 6/13 anonim ***** válasza:
mivan?:D szóval mi a vélemény, de neked nincs
2013. júl. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
?!
2013. júl. 2. 12:17
 8/13 A kérdező kommentje:

Oké... Nem írtam el mert csak Stafforshire bullterrier mert így van törzs könyvezve!

Másrészt igazad van azt nem írtam bele, hogy pitbull is van benne! Köszi, hogy szóltál...

de mi az, hogy nekem nincs véleményem?!?!?!

2013. júl. 2. 12:20
 9/13 anonim ***** válasza:
Na ezen most kikészültem :D :D Szóval ha törzskönyvezve van akkor nem lehet keverék, ha meg keverék akkor nem lehet törzskönyvezve...de ez a kutya a képen nem lehet staffordshire bullterrier, az lehetetlen, mert azok így néznek ki [link] A te kutyádnak ehhez semmi köze. Az utolsó válaszoló nem azt mondta, hogy neked nincs véleményed, hanem azt hogy miért akarsz véleményt egy olyan kutyáról ami neked nincs amellett, hogy beraksz egy fotót a te kutyádról :D A kérdés alapján úgy jön le az egész, hogy mi a véleményetek a staffbullról, itt egy kép is hozzá (ő az én kutyám). De hoppá a kép meg a kérdés nem egyezik, aminek tetejében olyan kavalkádot írsz a kutyád fajtájáról, hogy ember legyen a talpán aki megfejti és még értetlenkedsz is :D Na szóval, akkor most miről szeretnél véleményt? A staffbullról? Vagy a te kutyádról?
2013. júl. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hú, utolsó, köszi, hogy nem nekem kell magyarázkodnom :D
2013. júl. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!