Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyel? Nagy bajba vagyok!...

Mit tegyel? Nagy bajba vagyok! Többi lent .

Figyelt kérdés
Üdv ! van egy 7 hónapos pitbull kutyusunk nagyon szelídre neveljük mert gyerekek közt nő fel és nem szeretnénk bajt senkinek s nem szeretnénk ,ha a kutyus bántana is valakit .. nagyon aranyos okos szófogadó kutya és nagyon sokat van vele törődve ! Velünk szembe a szomszédunknak van egy Amerikai Stafford kutyája "kigyúrt izmos" kutya és az a gáz,hogy nincs kerítésük a szembeszomszédunknak ( falun lakunk putrisokkal szemben ..) és hát a kutyájuk a házban tölti mindennapját az a gond, hogy mindig ki engedik amivel nincs is gond ám nincs kerítés és ha a mi kutuyusunk az udvarunkon v an valahogy mindig ki megy és összeverekednek szétszedem őket minden alkalommal csak hát nem bántom az staffit sem közben mert szeretem az állatokat meg hát volt rá példa hogy kikaparta a kapunk alatt a földet és bejött és neki ment a kutyánknak , meg megtámadja az embereket meg más kutyákat is ... MIT LEHETNE TENNI A KUTYA ELLEN ? MERT A GAZDÁJA MÉG "USZÍTJA IS " MEG IJEN JELZŐKET MOND : " kössétek meg a kutyátokat vagy zárjátok be mert ha béby ki megy szétszedi a kutyátokat és nézhettek " nem egy kultúrált emberek mitne mondjak..szóval mit lehet tenni ? elvitetni a kutyát vagy mi? mert a kisgyerekeket is leteperi... stb

#kutya #támadás #fene vad
2013. júl. 1. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
mivel a te területedre megy be a szomszéd kutyája íg simán jelenthető. ÉS vagy kötelezik a kutya kenneljének kialakítására vagy elveszik tőle. De intézkedni fognak.
2013. júl. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hol tudom ezt jelenteni???
2013. júl. 1. 20:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Önkormányzat-jegyző.
2013. júl. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
önkormányzatnál próbálkozz, ők majd felszólítják a másik gazdát.
2013. júl. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen !
2013. júl. 1. 20:30
 6/10 anonim ***** válasza:

"mindig ki engedik amivel nincs is gond ám nincs kerítés és ha a mi kutuyusunk az udvarunkon v an valahogy mindig ki megy és összeverekednek"

ez alapján pedig nektek is meg kell csináltatnotok a kerítéseteket. Már csak a kutya biztonsága miatt is.

2013. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De ha a kutya épp a kertbe van akkor a rendőröknek is szólhatsz. Azok vagy szólnak a gazdinak vagy elvitetik. Amúgy merre laksz?
2013. júl. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Debrecen :D miért?
2013. júl. 1. 20:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert vannak rendőr rokonaim, ismerőseim és ha a közelbe laknál akkor tettem volna valamit az érdekedben:) Mert az ilyen dolgot én is utállom. nálunk is ezt csinálta a szomszéd szóltam rokonomnak következő alkalommal mikor a kutyája nálunk rendetlenkedett kijött és figyelmeztette a gazdiját. Azóta a nemhogy a kutyát még a gazdit se láttuk a ház közelébe!
2013. júl. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fenyegesd meg, hogy ha még 1x meglátjátok a kutyát a ti portátokon, szó nélkül mész a sörétesért :D persze csak viccelek, de megnézném milyen fejet vágna.
2013. júl. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!