Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Árthat a fogának?

Árthat a fogának?

Figyelt kérdés
Ez most nagyon naiv kérdésnek fog hangzani, de van egy szuperpörgős kutyám és szoktunk teniszlabdákkal játszani, imádja. Mindig a levegőben kapja el a labdát, hatalmasakat ugrik érte és azon kezdtem aggódni, hogy vajon mikor nekifutásból fellendül a labdáért és elkapja, nem üti meg a fogait? Nem árthat neki?
2013. júl. 1. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokkal többet árthat, ha véletlen lenyelné, vagy ha a labda sokat földes, homokos.
2013. júl. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Hülyeség amit irtak előttem, és amit kérdeztél.


Azért olyan szép tiszták, erősek a kutyák fogai, mert húsevők. Egy teniszlabda nem sokat árt neki.


Viszont ismerek a szomszédban szoba cirkáló spicceket, akik nem ehetnek nyers húst mert jaj szegények betegek lesznek, meg vagy 800 féle kaja van elöttük, és olyan kövérek, hogy mozogni is alig bírnak. Mikor voltam náluk és csináltam sült kacsát, akkor a levágott nyers húst amit adtam nekik néhány darabot úgy falták, és eleinte kiköpték.. egy ragadozó állat...


a kisebb és nagyobb csonttól meg majdnem megfulladtak.


Szóval nem kell őket ennyire félteni, ha fájna neki eleve el sem kapná.

2013. júl. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!