Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kell bántani egy szerenc...

Miért kell bántani egy szerencsétlen kutyás lányt, akinek csak annyi a bűne, hogy van egy érzékenyebb időszaka?

Figyelt kérdés
Van itt egy lány, és ma nagyon leszúrták itt ebben a kategóriában, pedig segítséget szeretett volna kérni. Én tudom, hogy ő nagyon is ért a kutyaneveléshez, elméletben és gyakorlatban is. Viszont a kutyája elpusztult, és itt többen még erre ráadáskánt belészúrtak és mindennek elhordták. Nem is értem, mi járhat az ilyen emberek fejében? Én ismerem őt, és visszagondolva hogyan bánik az állatokkal, csak biztatom, hogy ha szeretné szerezzen be egyet. Ráadásul a kutya halálát nem is ő okozta, mégis megtorolták miatta, és valaki azt mondta neki, hogy ilyen körülmények között ne legyen kutyája! Mégis milyen körülmény? Ahol van autó? Ahol van tüskebokor? Mégis milyen "tökéletességi szintnek" kell megfelelni ahol lehet egy kutya? Ugyanis véletlen balesetek mindig is lesznek, ezt nem lehet kiküszöbölni! És sokan lefogyatékosoztak, agybetegeztek stb egy depressziós, javában gyászoló fiatalt! Fogalmatok sincs róla miken ment keresztül egész életében. És sajnálatos, hogy egyesek világképében nem szerepel az a lehetőség, hogy egy kutya rohamosan pozitív irányba terelheti egy ember lelkét. Valóban azt gondoljátok, hogy egy kutya nem képes annyit adni, hogy a labilis lányból magabiztos, a depressziós fiatalból motivált, életigenlő fiatal legyen?
2013. júl. 1. 21:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy elfogadhatónak tartom a kérdezőtől? Arra kértelek, hogy ne mond, hogy ő az a kérdező aki olyan mocskosságokat írt és elmebetegeskedett, amíg te magad sem tudod hogy tényleg ő az vagy sem.


A 76%-ost pedig arra kértem, hogy idézze nekem legyen szíves az említett törölt szöveget. Ezt még mindig nem tette meg...

2013. júl. 2. 22:20
 52/76 anonim ***** válasza:
én nem a segítségre szoruló kérdezőre gondoltam, hanem a kutyás lányra, akit védesz. A 76%-os válaszolótól nem fogadsz el semmit, mert a stílusa és a válaszai felháborítanak, de idézem, mit írtál a a kutyás lányról(magadról): "Ha tényleg volt törölt válasz, amiben a kérdező tényleg olyan polgárpukkasztó volt, akkor nyilvánvalóan nem ő kezdte a vitát, és már nagyon idegesítettétek. " Az pedig nyilvánvaló, hogy törölve lett egy válasz.
2013. júl. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:

"A 76%-ost pedig arra kértem, hogy idézze nekem legyen szíves az említett törölt szöveget. Ezt még mindig nem tette meg..."


egy törölt választ ha te képes vagy idézni akkor hajrá. írtam már hogy saját kútfőből nem fogok írni semmit. de szerintem a 74%os válaszai bőven egyértelműen bizonyítják hogy milyen lehetett. főleg ha ahhoz az elmebeteghez lettél hasonlítva.

szerintem azt te is tudod nagyon tökéletesen sőt te sokkal jobban tudod hogy mi volt abban a válaszban.


mellesleg mindent alapul véve mostmár én is azt gondolom hogy te nemcsak hogy az a labilis lány vagy TEHÁT A KÉT KÉRDÉS GAZDÁJA EGY ÉS UGYANAZ -egyértelműen le lehet szűrni mindkét írás stílusa ugyanaz- hanem még azt is hogy az az említett elmebeteg is tuti te vagy. csak valami oknál fogva alaposan visszavettél a lendületből. de ezt leszámítva tökéletesen ugyanaz a jellem vagy. FŐLEG HOGY TÖBB SZEMÉLYISÉGET ELJÁTSZANI TUDSZ. tehát hogy te most épp egy külön ember vagy aki a labilis barátnője mellett áll ki. nah persze.

arról nem beszélve hogy a törölt válaszod is egyértelműen rá volt jellemző és miután a 74%os válaszoló azonnal írta hogy döntsük már el melyik vagy egyből visszavettél a lendületből.


egyszer rám írtak privátban hogy az említett illetőnek nem több a baja minthogy több személyiséggel rendelkezik. és ezek váltogatják egymást. van amikor az illető erről tud de van amikor nem. akkor nem hittem ennek a privát üzenetnek de azóta is sokszor őt igazolta sok minden.


pár hete írta valaki hogy vajon egy olyan valakinek lehet-e kutyája akinek több személyisége van. szerintem az tuti ez a botrányos illető volt. most meg itt van ez a kérdés ahol a depi jellemzi a kérdezőt majd egy másikban sokak számára észrevétlenül szépen eljátszik egy másik ámde határozott karaktert aki tudja mit csinál. vagyis azt hiszi, ugyanis a kihátrálásod témákból válaszokból itt is megmutatkozik ugyanúgy mint ahogyan a másik kérdésben, vagy az összes többiben. erre még jön a tipikus "miken ment keresztül" szintén rá jellemző szöveg. illetve annak totális elvárása hogy mindenki tisztelettel és szépen beszélve mézes mázosan válaszoljon, ellenben te úgy válaszolsz ahogyan akarsz.


ezek alig észrevehető dolgok, de simán lehet látni.



én lezárom annyival hogy nem tudom hogyan sikerült elnyomni magadban azt a brutálisan idegbeteg énedet de viccen kívül minden elismerésem. bár abszolút nem értünk egyet, de százszor inkább ez az éned mint az amit volt "szerencsénk" korábban megismerni.


ugyanakkor ez továbbra sem jelenti azt hogy kutyád lehetne. ilyen több személyiséggel a kutyát csak összezavarod. oké , ne legyél az az említett idegbeteg de ez a kérdés és a "barátnőd" (vagyis tiéd) kérdése tökéletesen bizonyítja hogy minimum kettős személyiséged van. a másik ráadásul totál robbanékony amellett hogy full depis és motiválatlan.

2013. júl. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 A kérdező kommentje:

Csak gondoltam ha már annyit dobálózol vele...

Így viszont nem vehetem igaznak az állításod, sajnálom. :S

meg mondtam már, hogy ne írj eszéket, mert úgyse olvasom el éjfélkor. Nem tudnál egy kicsit szűkebben fogalmazni? xDD

2013. júl. 3. 00:02
 55/76 A kérdező kommentje:
Jó, most a második felét elolvastam, mert az beleesett a látóhatáromba. :D
2013. júl. 3. 00:09
 56/76 anonim ***** válasza:
engem már csak az érdekelne, hogy hol van a barátnőd ilyenkor? Mondjuk már az utolsó válaszaid alapján nem is próbálod tagadni, hogy egy és ugyanaz a személy "vagytok", mint az előző kérdésekben. Hajléktalan is te akarsz lenni a kutyáddal? Mert az aktuális még ezeken a kérdéseken kívül.. De azért azt el kell ismerni, hogy a kreativitásod és a képzelőerőd hatalmas.
2013. júl. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 A kérdező kommentje:

Nem, mert nem tudok hozzászólni. Szerintem nem én vagyok akiről beszéltek :D

viszont nekem barátnőm sincs xDD legalábbis... most amire célzol az nem. De te lehetsz a barátnőm, ha felveszel gmal-re vagy face-re. legalább ma éjjel, mert unom magam. :)

2013. júl. 3. 00:35
 58/76 anonim ***** válasza:

off: szerinted én miért írok ide, egy láthatóan beteg/troll (kérjük a megfelelőt kiválasztani) ember kérdéséhez? mert unatkozom azért. már egy pár válasszal ezelőtt nem vettem komolyan.

on: végre utazok haza, és láthatom a kutyámat, már nagyon várom :) (tudom, gonosz vagyok )

2013. júl. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 A kérdező kommentje:
Írhatok privátot? És te felveszel csetelni. Nincs kedvem aludni. :/
2013. júl. 3. 00:59
 60/76 A kérdező kommentje:

Már elnézést, de én nem kerestem kerülőutakat, ha visszaolvasol folyamatosan válaszolgattam neked/nektek, és próbáltam a kérdéseidre válaszolgatni. Viszont még ezek után is azt mondom, hogy csak egy hülye troll vagy, és kötözködésre ment ki az egész beszélgetés. Először még kikéred magadnak, hogy te nem elmebetegezted le (szőrszálhasogatóan próbáltad elhitetni velem, hogy ha valakire azt mondod őrült, hülye, stb. és lenéző a stílusod akkor az nem elmebetegezés) - , majd még pont te kezdted fél óra múlva konkrétan az elmebeteg szót használni a lányra.

Az a lány pedig bárhol lehet, ha nem vetted volna észre privát felhasználónévvel szerepel, így halvány fogalmad sem lehet, mikor van itt. Ahogy arról se lehet, halvány fogalmad, hogy én mikor tettem fel újabb kérdést. Nem tudom, hogy ezt egyáltalán meg tudod e érteni...

2013. júl. 3. 10:15
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!