Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kell bántani egy szerenc...

Miért kell bántani egy szerencsétlen kutyás lányt, akinek csak annyi a bűne, hogy van egy érzékenyebb időszaka?

Figyelt kérdés
Van itt egy lány, és ma nagyon leszúrták itt ebben a kategóriában, pedig segítséget szeretett volna kérni. Én tudom, hogy ő nagyon is ért a kutyaneveléshez, elméletben és gyakorlatban is. Viszont a kutyája elpusztult, és itt többen még erre ráadáskánt belészúrtak és mindennek elhordták. Nem is értem, mi járhat az ilyen emberek fejében? Én ismerem őt, és visszagondolva hogyan bánik az állatokkal, csak biztatom, hogy ha szeretné szerezzen be egyet. Ráadásul a kutya halálát nem is ő okozta, mégis megtorolták miatta, és valaki azt mondta neki, hogy ilyen körülmények között ne legyen kutyája! Mégis milyen körülmény? Ahol van autó? Ahol van tüskebokor? Mégis milyen "tökéletességi szintnek" kell megfelelni ahol lehet egy kutya? Ugyanis véletlen balesetek mindig is lesznek, ezt nem lehet kiküszöbölni! És sokan lefogyatékosoztak, agybetegeztek stb egy depressziós, javában gyászoló fiatalt! Fogalmatok sincs róla miken ment keresztül egész életében. És sajnálatos, hogy egyesek világképében nem szerepel az a lehetőség, hogy egy kutya rohamosan pozitív irányba terelheti egy ember lelkét. Valóban azt gondoljátok, hogy egy kutya nem képes annyit adni, hogy a labilis lányból magabiztos, a depressziós fiatalból motivált, életigenlő fiatal legyen?
2013. júl. 1. 21:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
nem unalmas kérdező?
2013. júl. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 A kérdező kommentje:
Nem unalmas megvédeni az igazam. Látom neked unalmas a sajátod megvédése most már.
2013. júl. 3. 15:12
 63/76 A kérdező kommentje:
Látod? Én mindenre magyarázattal tudok szolgálni, bármivel is állsz elő. Te viszont még egy állítást sem tudsz bizonyítani.
2013. júl. 3. 15:24
 64/76 anonim ***** válasza:

Milyen igazadat véded ?:"D

Azt, hogy itt okoskodsz, hogy mennyire bunkók voltak egyesek? Ajaj a mai világban biztos ez a legszörnyűbb, evvel kell foglalkozni és hajszálhasogatni... Te nem az igazadat véded csak nyomod a saját szövegedet. Ha te vitát kezdeményezel (mert ezt tetted) akkor legyen már annyi gerinced, hogy elolvasod a másik fél válaszait és nem azt írod, hogy jaj ne írj már ilyen hosszút. Másba abszolút nem tudtál belekötni. Nem értesz egyet a stílusával néhány válaszolónak; oké. Ez nem azt jelenti, hogy nem volt joguk leírni. Ő választ akart a kérdésére, kapott is. Nehogy már ez akkora bűn legyen. Idegen, szubjektív emberek véleményét kérte. Komolyan nem értem miért kell ezen túrázni. Annak a csajnak segítségre van szüksége, ezt egy pártatlan egyén látja.. Én is gyanítom, hogy egy és ugyanazon személy vagytok, de lehet, hogy tévedek. Szánalmas, hogy ennyire a saját igazadat bizonygatod és egyébként nem is értem a pontos célját. Azt hiszed, hogy ettől más majd változtat a stílusán? Ugyan miért tenné? Ide emberek kérdezni járnak, nem azért hogy a saját igazuk megerősítését keressék egy ismerősben..

És ami az i-re feltette a pontot azok a hozzászólásaid voltak, amikben cheatleni meg barátkozni akartál az egyik kérdezővel, a semmiből.. Érdekes személyiséged van neked is. Bocsi remélem nem voltam bunkó.

2013. júl. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 anonim ***** válasza:
majd ha visszaolvastad a háború és béke hosszúságú irományaimat és arra megfelelően megalapozott ellenérvekkel tudsz szolgálni szíves örömest beleszállok a vitába. így csak egy unalmasan buta vitapartner vagy. semmi érdemleges nincsen amire válaszolnom kellene, ugyanis már mindent kifejtettem úgy gondolom elég bőven és érthetően.
2013. júl. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 A kérdező kommentje:
76: igen. Mindent kifejtettél, amire én viszonoztam ellenérvem, okaim, vagy válaszom. Bárhol is kötsz belém, nekem arra lesz válaszom.
2013. júl. 3. 17:57
 67/76 A kérdező kommentje:

85: Olvasd el mégegyszer, mert itt már régen nem arról van szó ki mennyire bunkó volt. Ő próbál rajtam fogást találni, de kicsúszom a kezei közül. Mert nekem mindenre van válaszom és magyarázatom, amit ő kérdez tőlem vagy állít rólam. Egyébként meg ki mondta, hogy nem olvasom el? idézzem? Azt írtam, hogy MOST nem olvasom el, mert álmos vagyok. És próbáljon kisebb terjedelmű válaszokat adni. Azóta már elolvastam amit írt, amikor már nem voltam túl fáradt hozzá agyilag.

Én még mindig nem engedem meg magamnak, hogyan olyan hangnemben beszéljek itt bármelyik kérdezővel, mint egyesek. Kivéve persze, ha arra a bunkó és provokáló egyéniségével rászolgál. Ráadásul még csak nem is azon ment a vita eddig sem, hogy segítségre van szüksége vagy nincs. Ebben én is tökéletesen egyet értek, máskülönben nem jellemeztem volna labilisnak, gyöngének, depressziósnak, de emellett nem is szúrtam le, és nem neveztem fröcsögő nyállal fogyatékosnak, meg mi egyébnek. Ezen kívül a hangvételem soha nem ütötte meg az "Átnevelőtábor gyermekei" szintet.

Utolsóként pedig: Ide emberek kérdezni járnak, de rengeteg alkalommal nem a választ kapják a kérdésükre, hanem valami mást. Ezt a kérdést pedig ha nem tűnt volna fel, azét írtam ki, mert mélységesen felháborít egyes emberek mit megengednek itt maguknak az oldalon.

2013. júl. 3. 18:17
 68/76 anonim ***** válasza:
Istenem, de irigylem az ilyen embereket, akiknek ilyen netes harcokra van idejük. Húzzál el dolgozni, majd rendbejön a kis lelked 8 óra meló után, és nem ez lesz a fő bajod.
2013. júl. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 A kérdező kommentje:

Ne mond hogy "húzzak el". Anyu soha nem beszélt így velem. De nincs is semmi baj a lelkemmel, ez már teljesen más. :)

Jó, hogy itt vagy mert te pont olyan személy vagy Kisp, aki teljesen amatőren kezdte a kutyázást és hónapok alatt lám hova jutott. Én bírlak. :D

2013. júl. 5. 10:38
 70/76 anonim ***** válasza:

'mert te pont olyan személy vagy Kisp, aki teljesen amatőren kezdte a kutyázást'


Mutass nekem egy olyan embert, aki nem:D Én meg nem vagyok az anyád, (hála égnek)...

2013. júl. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!