Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik Brit Premium táppal...

Akik Brit Premium táppal etetnek, mennyire elég kutyátoknak az ajánlott mennyiség?

Figyelt kérdés
Három kutyám van, mindháromnál az ajánlott mennyiségnél sokkal több kell ahhoz hogy ne fogyjanak. Pl az egyik kutyám 20 kg napi adagja 20 dkg felfelé kerekítettem, ahhoz hogy ne fogyjon 30-35 dkg táp kell nekik.
2013. júl. 1. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Az idősebb (10 éves) ivartalanított keverék szukámnak, aki nem túl aktív, sőt, mostanában kifejezetten nyugdíjas tempóban él, az előírt adag alig több, mint felét adom, különben elhízik. A fiatalabbról (1-1,5 éves ivartalanított keverék aktív szuka) nem tudok nyilatkozni, vele most váltunk a sport verzióra, és eddig is csak érzésre adtam a tápot. De szerintem ő kb. az útmutatónak megfelelő mennyiséget ette, és nagyon jól néz ki.
2013. júl. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Oké, sorry, vacsinál felülvizsgáltam az etetési útmutató alapján a mai adagot, és az öreg is megkapja nagyjából az előírtat, nem tudom, mit néztem/mértem félre legutóbb :) A sportra viszont meglepően keveset ír, az így ránézésre nem lesz elég a pögettyűnek, de majd meglátjuk.
2013. júl. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ok, köszi. Az egyikenek én is sportot adok kb 28 dkg-ot ír most 50 dkg-nál tartunk. Hát majd kiderűl hosszútávon jó lesz e.
2013. júl. 2. 08:01
 4/4 anonim ***** válasza:

én még nem etettem ezzel, de ha ennyivel többet kell adni, akkor valami biztos nem stimmel.

én lehet váltanék.

2013. júl. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!