Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanitsam meg a kutyamna...

Hogyan tanitsam meg a kutyamnak azt hogy mellettem mennyjen mikozben setalunk? (ne huzzon stb. )

Figyelt kérdés

2013. júl. 1. 21:36
 1/10 A kérdező kommentje:
Es ha lehet akkor valami gyors folyamattal..
2013. júl. 1. 21:38
 2/10 anonim ***** válasza:
Amikor húz egy hirtelen mozdulattal rántsd vissza, és mondd hogy "lassan". Ha már lassan megy, akkor pedig dicsérd, simogasd.
2013. júl. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen fajtájú?
2013. júl. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 sippara ***** válasza:
Gyors módszer nincs. Beírod ide a keresőbe, vagy google-be, hogy "lábnál követés tanítása", és ezer megoldást fogsz találni.
2013. júl. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nalam ez a visszarantas, leszidas nem jott be...

en ugy csinaltam, hogy ha huz a kutya akkor megfordultam vele es az ellenkezo iranyba mentem kb. 10 lepest. Utana mentunk tovabb. Ezzel rajott, hogy ha huz akkor csak messzebb kerul a celjatol. Kb. 5 perc alatt megertette, hogy mi van:)

2013. júl. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs kellően lefárasztva, eleve kudarcra van ítélve a dolog. Mennyit foglalkozol vele és hogyan, miből állnak most a séták, és hogyan próbáltad eddig nevelni? És ugye nem azt szeretnéd, hogy végig feszesen lábnál menjen a kutya séta alatt? :) Egyáltalán mi a fontos, lábnál kövessen, vagy egyszerűen csak ne húzzon?
2013. júl. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mondenkinek
2013. júl. 2. 10:00
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

kutyaiskola !!

mivel nem irtad meg ,hogy mennyi idős, mekkora a mérete, és eddig hogyan nevelted, ,feltételezem gőzöd sincs arrol,hogy mit és hogyan tegyél.

megnyugtatlak, ezek után is húzni fog :)

vagy : kutyaiskola !

2013. júl. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a gyors folyamat nálad fél év!! nálunk 3 perc! a különbséget meg kell tanulnod ! erre való a kutyasuli !!
2013. júl. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 eloljaro ***** válasza:
A legfontosabb hogy sokat sétálj vele igy kölcsönösen kiismeritek egymást és ő autómatikusan megpróbál hozzád alkalmazkodni na már ha te vagy a "vezér". A második hogyhasználj fojtó nyakörvet ami álitható és nem fém minden húzáskor egy kicsit húzd magadfelé a kutyát ésmond hogy nem vagy lábhoz a kutya rá fog jönni ha nem húz nem fullad és ott fog menni ahol szeretnéd. De ehez idő kell hetek talán hónapok kutyától és töled függöen. Sok sikrt
2013. júl. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!