Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez jó módszer lehet a kutya...

Ez jó módszer lehet a kutya éjjeli ugatása ellen?

Figyelt kérdés

Úgy 2 hónapja van nálam, és mikor hozzám került az utcán nagyon húzott, és főleg akkor ha ugattak a kutyák a séta egyszerűen lehetetlen volt vele.

Persze azóta kicsit kevesebbet is vittem ki emiatt, mert több őrült kutyás szomszéd ránk szólt, hogy ne előtte neveljem a kutyámat hanem vigyem odébb mert az ő Csurija ugat. -_-"

Így kicsit abba is maradt a sétáltatása. Egyik nap viszont arra vállalkoztam, hogy bringára ülök, és viszem magammal.

Meglepően jobban ment mert a bringa elvonta a figyelmét, igaz néha rántott egyet, de szerencsére jó volt az egyensúlyom és azóta sem estem el vele. Azóta így viszem ki mindennap egy negyed órára, illetve ha jó idő van akkor akár 30-40 percre is.


Még sem szűntek meg az éjjeli ugatásai. A szomszéd kutyával kergetőzik és ugatnak. Kb...10.45-körül kezdik el...és úgy néhai szünetekkel akár hajnali kettőig is kitart.

Próbáltam már kiszólni neki olyankor egy fél óra tuti kuss van, de utána megint csak.

Nem zavar, engem legalábbis de félek, hogy a szomszédoknak igen.

Mit lehetne tenni az éjjeli ugatásnak. Megkötni nem akarom azért, de úgy tuti nem tudna ugatni.



2013. júl. 1. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Oldd meg, hogy ne lássa a szomszéd kutyát.
2013. júl. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Nadszovet a keritesre, vagy lathatatlan kutyaor ejjelre.
2013. júl. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Szájkosár éjszakára? :D Akkor szaladgálhat, viszont befogja a száját.
2013. júl. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
valahogy el kéne kerülni hogy lássa a kutyát a kerítésnél. A nádszövettel az a gond, hogy a kutya szét tudja szedni ha nagyon akarja, kikaparja kiharapja, ezt tapasztalatból mondom a szomszédban a kis jack russel tisztára összegányolta a nádat. A szájkosárral szerintem az a gond hogy addig meddig rángatná míg vagy le nem szedné magáról, vagy meg nem sérülne. Nem tudod gyorsba elzárni az érintett kerítéstől valami dróttal? Milyen kutyád van?
2013. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, németjuhászom van, eléggé jámbor fajta, embereket, gyerekeket, nem ugat meg, még a Postást sem, de ha a szomszédék kutyája elkezd ugatni jéé rájövök neki is van hangja.

Sajna nem tudom elzárni, mert nagy nyitott kert van.

Én úgy tudom, hogy a szájkosárnál tud valamennyire vakkantani.

2013. júl. 7. 07:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugatásgátló nyakörv.
2013. júl. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!