Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff tenyésztő miért nem...

Amstaff tenyésztő miért nem ír vissza ha írok neki facebookon?

Figyelt kérdés
Írtam neki és láttam,hogy gépnél volt de nem ír vissza.
2013. júl. 2. 06:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert lehet, hogy nem a facebook-on kellene írni neki, hanem e-mailben. A facebook-on sokan nem kapják meg a nekik küldött leveleket sajnos, és sokszor nem is lehet látni, hogy jött levél...
2013. júl. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ismerős és láttam,hogy ki írta a levél alján,hogy látta ekkor és ekkor
2013. júl. 2. 07:28
 3/7 anonim ***** válasza:
és mit irtál neki?
2013. júl. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Érdeklődnék lesznek e nála kiskutyák azt írta igen van és küldött egy képet.Kérdeztem tőle egy bizonyos nevű kutyájától várható e kiskutya mert nagyon szép és szeretnék egy olyan szinűt.Na erre nem jött a válasz
2013. júl. 2. 07:36
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

tán majd válaszol, ha lesz rá ideje...

ne legyél ilyen erőszakos. mióta visszajelzi a facebook, hogy a címzett "látta" az írásodat egy csomó ember személyes sértésnek veszi, ha nem kap azonnal választ. holott a "látta" felirat akkor is megjelenik, ha mondjuk nem lépek ki, a közös használatú gépen pedig megnyitja az oldalt egy másik családtagom... én attól még nem láttam mit írt az illető, és válaszolni is csak akkor fogok, ha van rá időm és van hozzá kedvem.

ne légy türelmetlen. ha napokig nem reagál, akkor írj neki újra, vagy hívd fel.

2013. júl. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A facebook nem megbízható. Hívd fel, írj neki emailt, de a facebookot felejtsd el.
2013. júl. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vagy esetleg ő (is) megkérdőjelezi,hogy mennyit tudsz a kutyákról,ha felteszel egy ilyen kérdést.

Attól,hogy egy kan pl. hupilila még nem biztos,hogy a kölykök is hupililák lesznek.


Plusz egy tenyésztő (rendes tenyésztő) a honlapján leközli a tervezett és a jelenlegi almokat is.

Ha nincsen a tervezett párosításban azzal a kannal alom,akkor lehetséges,hogy nem lesz tőle alom.Ezer dolga van,és lehet,hogy nem akar minden 30. kérdésre válaszolni.

2013. júl. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!