Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 2 éves, kistestű, kan...

Bagi Ágnes kérdése:

Van egy 2 éves, kistestű, kan kutyusom. Pár napja észrevettünk egy apró, pici púpot a hasán, nem sokkal a nemi szervek fölött. Ha hanyatt fekszik, magától eltűnik a púp;vagy ha megérintjük. Mi lehet az?

Figyelt kérdés

Eddig nem vettük észre, mert sűrű, tömött bundija van, szal nem tudjuk megmondani, mióta van ott.

Lehetséges, hogy köldöksérv vagy álköldöksérv?

Mi egyéb lehet?

Ha köldöksérv, akkor elkerülhető a műtét?



#kutya-sérv?
2013. júl. 2. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
először nekem is a sérv ugrott be ahogy olvastam amit írtál de nem tudom hogy elkerülhető-e a műtét hisz nem vagyok orvos és azt látni kell hozzáértő embernek ahhoz hogy megmondhassa hogy mégis mit kell vele csinálni de az is lehet hogy tök más .. :/
2013. júl. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínű köldöksérv lesz, legközelebb ha viszitek oltásra mutassátok meg a dokinak és kérdezzétek meg, hogy mit javasol.
2013. júl. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sérv , volt kutyám aminek volt és picike nem kellett megműteni ..orvost kérdezd
2013. júl. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a válaszát. Jövőhéten el akarjuk vinni oltásra, akkor megkérdezzük a dokit. Szorítsatok, hogy ne legyen semmi komoly.
2013. júl. 3. 03:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!