Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan győzzem meg apát, hogy...

Hogyan győzzem meg apát, hogy az ivartalaníttatás jó dolog?

Figyelt kérdés

Nagyon jó lehetőséget találtam a neten, szeretném ha ivartalaníttathatnánk az egyik szuka kutyánkat vagy akár mindkettőt. Fél óra alatt ott vagyunk kocsival és nagyon kedvező az ajánlat.

Hogyan mondjam el ezt apának? Hogyan győzzem meg hogy ilyen lehetőségünk nem nagyon lesz már és a kutyáknak is csak jobb lesz ezután? Miket mondjak?

Egyébként én mindent megoldanék.

Kérlek, gyorsan válaszoljatok, sürget az idő!


2013. júl. 2. 11:59
1 2
 1/14 anonim válasza:
51%
Érvelj,érvelj, az ellenérvei ellen hozz fel pozitív érveket. Esetleg a költségek egy részét vállald fel
2013. júl. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Elsősorban, nem lesz több gond tüzeléskor. Nem lesznek kölykök. Ivartalanítás után a szuka kutyák kevésbé hajlamosak daganatos megbetegedésekre.
2013. júl. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Szinte semmi költség nincs, csak az utazás, de jó ötleteket adtatok!

Várok még válaszokat!

2013. júl. 2. 12:13
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem ha tényleg ennyire kedvező az ajánlat, lehet, hogy elég ha megmutatod.

Azt apád is biztos tudja, hogy se tüzelni nem fog, se a kiskutyákkal nem lesz gond, mire gazdit találtok nekik. Ha találtok egyáltalán...

Az érvek közé legfeljebb felsorolhatod, hogy más állatorvosoknál mennyiért végzik el a műtétet.

2013. júl. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Ha nincs semmi költség,akkor fogd meg és vidd el!
2013. júl. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2013. júl. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! A link nagyon jó!

Hát, hogy vigyem el? 25km-t nem tudok velük végigsétálni és haza se tudnám őket hozni. Ezért kéne megbeszélnek apával, hogy vigyen el+még lábadoznak/lábadozik addig nem csak nekem kell rá(juk) vigyázni hanem az egész családnak.

2013. júl. 2. 12:34
 8/14 anonim ***** válasza:
9%
Én nem ivartalanítanám
2013. júl. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem véleményekre vagyok most kíváncsi, hanem segítséget kérek. Nem érdekel senki véleménye, én ezt így látom jónak és kész.
2013. júl. 2. 12:37
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Így elkerüli majd a kölünböző betegségeket, nem kell már majd annyira félnetek, hogy kölünbóző korcsok fognak a kutyáitok körül futkosni, és így békésebbek is lehetnek egymással szemben.
2013. júl. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!