Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek így segítenék a...

Szerintetek így segítenék a kutyának?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy ismerőseink költöznek és ahova költöznek régen egy néni lakott és neki volt egy pulikutyája vagyis még meg van csak a méni má meghalt. akik pedig örökölték a házat a kutyust nem tudják haza vinni márt már van nekik kettő szóval a kutya az ismerőseinké lesz de nekik is van egy kutyájuk ( házban él) és szerintem a pulival nem nagyon foglalkoznánk . és én pedig nagyon szeretm az állatokat és egyből megsajnáltam és arra gondoltam hogy ha majd nem foglalkoznak vele akkor majd én ha tudok át megeyek vele játszani,simizni sétáltatni. igy jobb lenne a kutyának? előre is köszi

2013. júl. 2. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
minden kutyának jót tesz,ha foglalkoznak vele,de az még nem elég h ha néha meglátogatod.nagyon szép a gondolat,le a kalappal előtted,de 1 kutya (főleg 1 puli),nem éri be azzal,h ha heti pár órát rászánsz,a gazdái meg csak etetik.ráadásul a kutyinak se lehet könnyű,h nincs már az előző gazdi,most viszont van kettő új+még 1 kutya.ha nem tudnak vele eleget foglalkozni,ink keressetek neki új otthont.te esetleg nem tudnád befogadni?
2013. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sajnos nem .( nekem is van egy kutym aki sajnos nem nagyon jön ki más kutyákkal. igazából az abaj nem tudom hogy mennyire foglalkoznának vele mert attól félek az lesz hogy az ő kutyájukat majd szépen beviszik a házba meg minden a másikat meg majd csak etetik .( de remélem majd foglakoznak vel . de ha nem azért gondoltam ezt hogy monjuk minden nap egy órát átmennék mert szegény kutya már tizen valahány éves. de köszi a választ
2013. júl. 2. 14:24
 3/5 A kérdező kommentje:
nyilván nem tudnék egész nap ott leni de egy órát vagy kicsit többet szerintem tudnék rá szánni .mert ahogy mondtamnekem is van egy kutyám meg még egy tengerimalacom is ja meg ugye majd még suli is ugy hogy.. többet nem nagyon tudnék segíteni
2013. júl. 2. 14:25
 4/5 anonim ***** válasza:
attól is függ, hogy korábban mennyit foglalkoztak vele, mert én valahogy kétlem, hogy egy öreg néni az öreg puliját naponta 3x sétáltatta, meg kirándult vele... tehát lehet, hogy egyáltalán nem igényli az a kutya, hogy abajgasd, mert leélt tizenakárhány évet egy napi ritmusban (ami ha séta nélkül történt természetesen nem értek egyet, de ez van) és elég változás neki az, hogy mások lesznek a gazdik, nem kell még csesztetni is. tehát majd figyeld meg alaposan, hogy tud-e egyáltalán sétálni, van-e igénye a foglalkozásra, mert lehet, hogy egyáltalán nincs. az új gazdái meg gondolom ha van kutyájuk, akit beengednek a házba, akkor nagyon rossz emberek nem lehetnek, biztos fogják ők is szeretgetni, simogatni.
2013. júl. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, jót tesz neki a szeretet :) De ha pl a néni nem is vitte sétálni, akkor ne kezdj már másnap 2 órás sétával. Jó lenne tudnod, hogyan élt régen a nénivel. És hasonlóan bánj vele. Fokozatosan szoktasd a sétára is, a játékokra. :) Furcsa lesz a kutyusnak is, hogy új gazdihoz adták.
2013. júl. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!