Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől görcsölhet be egy 4...

Matika kérdése:

Mitől görcsölhet be egy 4 éves mopsz első, illetve hátsó lába?

Figyelt kérdés

Szaisztok. Már rég nem jártam nálatok. Most kédeznék, de előtte egy kicsit mesélek magunkról. 4 éves, Manó nevű, szuka mopszom van. Nem panaszkodhatok az egészségi állapotára, nem kényes. A hasát szereti és mivel ivartalanítva is van, ezért jobban odafigyelünk az étrendjére.


Szombaton délután játszott egy németjuhász kutyával az udvaron és begörcsölt a hátsó lába. Nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, megmasszíroztam és futott is tovább.


Vasárnapi sétánk elején, rövid távon 4- szer görcsölt be az első lába. Valahányszor ugyanaz. Megmasszíroztam és ő futkározott tovább, mintha mise történt volna. Ekkor már megijedtem.


Tegnap elég nagy sétán voltunk estefelé és ezalatt semmi különös nem történt. Erre ma délután itthon görcsölt be megint az első lába.


Fordult már ilyen elő valakinél? Mitől lehet?



#lábgörcs #Mopsznál
2013. júl. 2. 17:50
 1/1 anonim ***** válasza:
magnéziumhiány okozhat esetleg ilyen tüneteket.
2013. júl. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!