Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vannak oly sokan ellenem...

Miért vannak oly sokan ellenem azért, mert menhelyről szeretnék befogadni egy kutyát?

Figyelt kérdés
Szüleim, barátaim szerint is baromság menhelyről hozni, inkább vegyek tenyésztőtől.
2013. júl. 3. 06:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom, de én azt mondom hogy fogadj csak be menhelyről egyet..a tenyésztős kutyának úgyis jó dolga lesz. a menhelyi meg lehet hogy egy ketrecbe élné le az életét...
2013. júl. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokan nem szeretik a zsákbamacskát. Nem ismered a kutya előéletét, a tapasztalatait, a felmenőit, és ez sokakat riaszt. Meg az is,hogy valószínűleg már nem fiatal a kutyus, tehát a kölyökkori, gazda mellett töltött fontos időszakok kimaradtak.

Ha te úgy érzed, meg tudsz birkózni a feladattal (pláne ha nem a legvadabb kaukázusit hozod ki, hanem kölcsönös szimpátia alapján választasz) akkor hajrá . :)

2013. júl. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
+ a tudatlanság. Egy örökbefogadott kutya ugyanolyan szeretni való, hűséges társa az embernek, mint egy egyéb módon kapott, vett, szerzett kutya.
2013. júl. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy tenyésztő, vagy menhely, bármelyik jó, csak szaporító ne legyen! Nincs ebben semmi rossz, ha keveréket fogadsz örökbe és nem valami fajtautánzatot.
2013. júl. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz mások tanácsaival!Nyilván még egyikük sem volt menhely közelében sem.

Tenyésztőre akkor gondolj,ha van felesleges 100+akárhány ezer forintod.Ugyanis ez alatt tenyésztőtől nem kapsz.És ha konkrét célod van a kutyával,sport,kiállítás vagy ilyesmi.

Ha hobby célra kell,pont megteszi a menhelyi is.Ha fajtatisztát akarsz,akkor ott vannak a fajtamentések.

2013. júl. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Privátban írtam Neked üzenetet. Kérlek olvasd el.
2013. júl. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olvasnám,csak nem kaptam meg.
2013. júl. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!