Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Pro Plan...

Mi a véleményetek a Pro Plan tápokról? Etet valaki vele?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatok is érdekelnek,gondolkozom ugyanis rajta,hogy a jövendőbeli kutyámat milyen táppal etessem.A többi tápról már viszonylag sokat olvastam itt,de erről alig találtam infót.Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. júl. 3. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy évig etettem vele, nekem nem vált be. Előtte Royal Canint adtam, de nehéz volt hozzájutnom ott, ahol laktam, ezért próbáltam váltani. A kutya szőre mattabb lett és az energiaszintje is lecsökkent.
2013. júl. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én etettem Pro Plannal.Nekünk bevált (bolognese) bár az én kutyàm nem válogatós,eddig minden tápot szeretett,mondjuk nem is vettem neki szemetet.Jobb,mint a Royal canin és társai,de vannak jobbak is.Én pl:Orijenre váltottam,de lényeges különbséget nem tapasztaltam.:)
2013. júl. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Mindjárt két különböző vélemény...:D Való igaz,kutyája válogatja,nem egyformán válik be,talán butaság is a kérdésem.Bár azért abból le lehet valamit szűrni,ha több véleményt hall az ember az egyik oldalról.
2013. júl. 3. 21:18
 4/4 Valletta ***** válasza:
Kipróbálod és meglátod majd, hogy a te kutyádnál hogy válik be. Én először Brit Premiummal etettem, de sok és puha lett a széklet, szóval Pro Plan Sensitive-re váltottam, összetételét nézve egy jó táp, az ára viszonylag elfogadható és a széklet probléma is megoldódott. A kutya szép formás, a szőre fényes, a tápot szereti, szóval mi elégedettek vagyunk.
2013. júl. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!