Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámnak most volt az ivartal...

Kutyámnak most volt az ivartalaníása két órája, és fel akart mészni a helyére de nem engedtem neki. és egy pár csepp vérkjött a sebéből. Micsináljak? Nagyon félek.

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 12:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézzd meg, hogy szétnyílt-e a seb (ha igen sürgőesn vissza a dokihoz)!!!

Ha otthon vagy és nem túl nehéz a kutya akkor segíts Neki felmászni vagy ülj le mellé a földre...

2009. okt. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem nyílt szét szerecsére és ülök mellette a földön. Nem tudnék menni vele sehova mert nincs kocsim 16 éves vagyok. a doki meg nem veszi fel a telefont.
2009. okt. 16. 12:15
 3/15 A kérdező kommentje:
mi tegyek még?
2009. okt. 16. 12:15
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
kan vagy szuka?
2009. okt. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
szuka
2009. okt. 16. 12:27
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
akkor ne aggódj a pár csep vér normális ha a hüvelyéből folyik,ugyanis ilyenkor a méhet és a petefészket is eltávolítják,s ezért egy pár csepp vér még pár órával műtét után még távozhat!de kérdezz nyugodtan,ha még van kérdésed!
2009. okt. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az sem gáz ha a sebből jött pár csepp vér. Az én kutyámat egy hete császározták és az ő sebe is vérzett, sőt genny is folyt belőle. Azt figyeld inkább, hogy lázas-e és hogy van-e étvágya. Igyon sok vizet.
2009. okt. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi már átjött egy ismerősöm és mondta h nem baj. a sebből jött a vér, de már nincs semmi baj.
2009. okt. 16. 13:29
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne tedd föl az ágyra, hagyd a földön! Ha kimegy belőle a bódítás, elindulhat és leeshet az ágyról, akkor meg iszonyúan fog fájni a sebe! Az enyém így járt, én is föltettem, mert jót akartam. Már kezdett magához térni, mikor kiszaladtam mosdóba, hallom, hogy visít. :-( Berohantam, látom, le akart mászni, csak leesett szegénykém, a seb meg annyira fájt neki, hogy össze is pisilte magát. :-(

Szóval én azt mondom, jobb helye van a földön ilyenkor, onnan már nem tud lejjebb esni!

2009. okt. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy magától felmászott... de már lejött és csak egy kicsit visított. most lefeküdt a földre, meg elfordítottam a foteljét, oda már nem tud felmászni, de az ággyal nem tudom micsináljak. szerintem később majd oda is fel akar majd mászni :((
2009. okt. 16. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!