Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának gyümölcs?

Mahhoo3-3 kérdése:

Kutyának gyümölcs?

Figyelt kérdés

Van egy havanesünk, olaszországban nyaralunk és itt lehet kapni gyümölcs pépet, kicsi fém tálban. ahogy ettem egy almásat eszembe jutott a kutyánk, szabad neki ilyet adni?van almás, körtés, szilvás, minden, ha szabad neki adni milyen gyümölcsöt válasszzak neki?


(a húslevesből kiszedjük a főtt karalábét azt is megeszi, ízlett neki(csak egyszer adtunk neki, ezt szabad?))


A válaszokat előre köszi.



2013. júl. 4. 00:20
 1/8 anonim válasza:
Miért ne szabadna?!Az én labradorom a fáról eszi a cseresznyét,az ananászt,a barackot és az almát is imádja:DD a körtét még nem próbáltam de holnap azt kap.Mértékkel,de adhatsz neki nyugodtan:)
2013. júl. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A miénk elkérte a dinnyéhéját is, és a maradk piros részt kirágcsálta :D Amúgy kevés mennyiségtől nem lesz baja. De szerintem nem is a gyümölccsel van benne baj, hanem a többi adalékkal. Kitudja mit raktak még bele. Egyébként ha tejes, akkor ne adj, a tejtermékek nem tesznek jót. Amúgy egy falat nem árt neki. :) De ne adj sokat!!!
2013. júl. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szabad. Az enyém is imádja az almát, málnát, barackot, dinnyét, karalábét, céklát, stb....
2013. júl. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Bozsikrisz ***** válasza:

Persze:)

Az én kutyám szinte minden gyümölcsöt szeret, banánt, almát nagyon gyakran eszünk, és görög dinnyéből is iszonyat mennyiséget betolunk az arcunkba :D

Illetve én minden reggel csinálok turmixot (banán, alma, eper, sárgarépa, stb + lenmag és szezámmag) és a kutyám abból is mindig kap egy adagot a száraztáp után.

2013. júl. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen nyugodtan adhatsz ilyeneket a kutyusnak, de minden új fajtából előbb csak egy kisebb adagot, nehogy hasmenése legyen tőle. Ha bírja, akkor legközelebb kaphat kicsit többet is.
2013. júl. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is szoktam neki adni, de nem rendszeresen, mert cukros, a kutya meg viszonylag ritkán mos fogat. :
2013. júl. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, egy ilyen adag kb fél almányi, abbol az egeszet tegyem le neki aztan eszik amennyit akr (ez nagy lötyi pure, tehat elegge folyos, felig enni felig inni fogja gondolom) szerintem nincs benne adalék,de majd megnézem.
2013. júl. 4. 16:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen szabad :)

Ha jól tudom csak szőllőt és mazsolát nem szabad neki adni. (de nem biztos ) :))

2013. júl. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!