Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3-3,5 hónapos kis skótjuhász...

3-3,5 hónapos kis skótjuhász fájlalja a fogsorát. Simogattuk az orrát ott is fáj neki. Nem tudjuk mi baja lehet. Ötlet?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Állatorvoshoz menj el. Lehet gyulladás, de bármi más is. Komolyan akik valami betegséggel kapcsolatos dolgot kérdeznek itt azok azt várják, hogy majd itt megmondjuk mi a baja és, hogy mit kell csinálni, hogy rendbe jöjjön? Akkor nem is kéne állatorvos..
2013. júl. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mutassátok meg dokinak, elvileg a fogváltáskor fájhat a kiskutyának, de normális esetben észre sem lehet venni.
2013. júl. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen az nekem is világos volt hogy el kell vele menni orvoshoz de addig hátha tehetünk érte valamit mert reggel 8:51kor az orvos még nem vette fel a telefont. úgy tudtam arra van az oldal hogy kérdezzek.köszi
2013. júl. 4. 08:52
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi második.:)
2013. júl. 4. 08:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam olyan kölyköt, akinek fájt volna a fogváltás, kellemetlen lehet esetleg, de hogy fájjon...3 hónaposan meg még nem is váltják a fogukat, hanem csak kb 4 hónapos koruktól. Szerintem ez valami más lesz, mindenképpen mutasd meg állatorvosnak.
2013. júl. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
elvittük dokihoz.bevan gyulladva az ínye...vagy a fogváltástól vagy valami megsértette miközben rágcsált...
2013. júl. 4. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!