Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz ez? A kutyák széttépték...

Igaz ez? A kutyák széttépték a kisbabát?

Figyelt kérdés

Mesélte valaki hogy egyszer azt olvasta hogy a családban született egy kisbaba és a kutyák féltékenyek lettek, és mikor a gyereket egyedül hagyták a kutyákkal azok szétszaggatták (kitépték a kezét, lábát).


Ez igaz? Valóban megtörtént? Tudtok hasonlót mondani?



2013. júl. 4. 15:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, hogy megtörtént-e, de ha meg is történt, akkor sem azért, mert a kutyák féltékenyek lettek rá... ilyen nincs.
2013. júl. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
De, van. Sok-sok évvel ezelőtt Csepelen. Lakótelep-malamut- gyerek megszületik-kutya erkélyre kizárva. Nem azért bántotta, mert ölni akart, hanem azért, mert nem ismerte a kicsit, hogy mi egy csecsemő és milyen hangokat ad ki egy gyerek. Egy ekkora kutyánál már elég annyi, hogy meg akarja fogni.És nem volt láb, meg kéz kitépés.
2013. júl. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
0%
Hát nem tudom hogy megtörtént-e nem hallotam róla de ha mégis akkor a féltékenység lehetséges...de igazából én nem bízok meg még a saját kutyámba sem mert rá jön valami meg bolondul és akkor kidudja mit csiál ...de én bisztos nem hagynám kint a sajárt gyerekemet a kutyákkal még a másét sem ha olyan kicsi hpgy még futni se tud vagy esteleg orditani..szerintem ez egy nagy felelőtlenség hát nem hoszem el anyi sok ilyen történt már hogy a sajűt kutyja a gazdáját tépte szét aki egy igazán feltnőtt férfi..stb.. nem hpgy még egy ki babát..hát ilyan felelőtlennek lenni!..
2013. júl. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Én is hallottam hasonlót.


Rosszul nevelt kutya, agresszívabb fajta, gyerekkel nem törődés. Egy megnevelt családbarát fajtájú kutya nem csinál ilyet.

2013. júl. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

En sem hallottam ilyenről..


amúgy meg egy jól nevelt gyerekszerető kutyát sem hagyunk baba/kisgyerek mellett felügyelet nélkül!


Ha ez megtörtént csak is a szülők a felelősek nem a kutyák!

2013. júl. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ilyen már többször előfordult. Nem féltékenységből, hanem azért mert a kutya alapvetően egy ragadozó állat és egyszerűen zsákmánynak tekintik az újszülöttet.
2013. júl. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 sippara ***** válasza:
100%
Ugyanúgy hallottam a történetet, mint a második, annyi különbséggel, hogy az általam olvasott verzióban a két malamut a wc-be volt bezárva reggel héttől estig, amíg apuka haza nem ért... aztán egyszer kijutottak.
2013. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2013. júl. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A másodiknak igaza van.

Akkor történt, mikor babakocsis voltam... a családom meg volt olyan idóta, hülye, hogy a nagyapám elajándékozta a malamutot, mert akkor volt az a hír... -.- "

2013. júl. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Luna- chan: ez szomorú :(
2013. júl. 4. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!