Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet meg különböztetni...

Mitől lehet meg különböztetni hogy PitBull vagy staffordshire terrier a kutyám?

Figyelt kérdés

Meg még azt is szeretném kérdezni hogy mitől van az hogy az egyik füle teljesen áll a másik meg csak félig áll??

kb 4 hónapos és fekete és ilyen kis halvány tigris csíkok vannak benne!!


2013. júl. 4. 15:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Feltételezem nincsen törzskönyve a kutyának, vagyis ő egyik fajtába sem tartozik, hivatalosan keverék. A füle meg ugyanebből az okból kifolyólag áll szarul.
2013. júl. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
elsőnek igaza van, a kutyád keverék!
2013. júl. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Azt én is tudom hogy nincs ez a kutya "elismerve a fajták között"

De mitől lehet a 2 kutyafajtát meg különböztetni??

2013. júl. 4. 16:02
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

4 hónaposan nem nagyon fogod tudni megállapítani majd 1,5 éves kora körül esetleg,de még a hozzáértők is vitatkoznak,hogy pontosan pit vagy staff az adott kutya..


amúgy a staffi elismert fajta szóval törzskönyvvel lehet venni és akkor meggyőződhettél volna arról,hogy staffod van..

2013. júl. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A pitbull is elismert fajta,csak nem FCI rendszerben.De valószínű,hogy keverék kutyád van,mivel nincs törzskönyve.A fajtajelleg pedig 1,5 éves kora körül rajzolódik ki teljesen..
2013. júl. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A pit hosszúkásabb, nyurgább benyomást kelt, míg a staffról egyből a zömök szó jut eszedbe, ha ránézel.


Mivel úgy tűnik szaporított kutyád van, így valószínűleg inkább a kettő keveréke lehet, mivel a szaporítók többsége csak a pénzt látja az már távol áll tőlük, hogy egy erősen hasonló fajtát megkülönböztessenek.


Éves korában, ha valóban törzskönyv nélküli fajtatiszta kutyusod van, akkor már meg lehet mondani, hogy mi is.

2013. júl. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Értem de mint írtátok 1-1,5 korában meg lehet különböztetni de még senki sem írta meg hogy hogyan is lehet meg különböztetni a staffot a pit-től!!

És az mitől van hogy az egyik füle áll a másik pedig nem csak félig??

2013. júl. 4. 17:32
 8/16 anonim ***** válasza:
sok esetben a tiszta vérű pitet is nehéz megkülönböztetni a tiszta vérű staffordtól, a tiéd pedig 99%, hogy keverék. légy jó gazdája, és neveld okosan
2013. júl. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
mutass róla fényképet!
2013. júl. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem hamarabb jutsz hasznos infóhoz, ha neten keresgélsz erről. Külföldi fórumokon pl, vagy google.

Én úgy tudom, hogy a két kutya jelleme nagyjából hasonló, különbség a méretükben van.

Itt kb csak annyit tudnak szajkózni, hogy keverék a kutyád, szaporított a kutyád, meg nem törzskönyves, tehát szaporítottkeverék bibiiiii.

2013. júl. 5. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!