Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem eszi a kutyam a tapot! 8...

Nem eszi a kutyam a tapot! 8 hetes staff, brittet kap eleinte ette de most nem eszi, az etelmaradekot jobban eszi, nem akarok azt adni neki, mert a abba nincs annyi tapanyag mint a tapba?

Figyelt kérdés

2013. júl. 4. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha tápra akarod szoktatni, akkor ne adj neki ételmaradékot, mert mivel az finomabb csak azt fogja megenni. Adjál neki csak tápot, hagydd előtte 5 percre, ha nem eszi meg vedd el és csak másnap add neki megint. Egy idő után megeszi majd.
2013. júl. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne másnap adj neki, de egy étkezést kihagyhatsz. Neki azért még nagyon kell táplálás. Ne adj neki semmi mást, még jó hogy nem eszi a snassz tápot ha kap finom maradékot.
2013. júl. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ma is probaltam nem adni semit neki, mert nem ette meg a tapot de megsajnaltam szegenyket.. :D szoval ne adjak semmit csak a tapot? ha ehes lesz meg eszi azt is, muszaj lesz neki.. :D
2013. júl. 4. 19:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Így van, ne adj neki mást. Tanulja meg, hogy az ételt meg kell becsülni, nem válogatni. És akármekkora bociszemekkel néz, ne engedj a kunyerálásnak :)
2013. júl. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 dia1127 ***** válasza:

én napi 2szer adok a kutyusaimnak egy-egy fél bögre tápot. és estére kapnk vagy egy kis maradékot vag kutya szalámit azért is nagyon oda vannak :) sztem semmi gond nincs azzal ha maradékot adsz neki :)

sok kutya csak ezen nő fel még is egészségesek és erősek :)

2013. júl. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

dia1127

nem avval van gond h maradekot adok neki , az a gond hogy igen rakapott a maradekra es meg 8 hetes es noni kell meg neki.. :D a maradektol pedig nem no ugy , mint a taptol

2013. júl. 4. 20:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogyan adod a tápot? Szárazon? Vizezve? Netán kis levessel felöntve?

Annyi engedményt tehetsz, hogy valamivel megbolondítod az ételét. Ez lehet kefir, yoghurt, kicsi májkrém, konzerv. De csak egy teáskanálnyi.

2013. júl. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!