Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktathatnam le a...

Hogyan szoktathatnam le a huskymat, hogy minden utjaba kerulo macskat megoljon?

Figyelt kérdés
Van egy 2 eves kan huskym,es par honapja minden utjaba kerulo macskat masodpercek alatt megol,barhogy barmilyen formaban elkapja oket nem szamit ha o serul es 2-3 roppantassal megoli oket. Probaltam mar elzarni de a vaskerites sem allitotta meg... Lehet ezen segiteni vagy ez az oszton orokre bennuk marad?

2013. júl. 4. 22:50
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
37%
Te tényleg ilyen.... naív vagy?! Tanítsd meg neki a "NEM SZABAD" illetve "HAGYD" vezényszavakat, vagy legalább a "GYERE IDE" visszahívásra reagálást és ennyi! Te mit csinálsz, amíg a kutyád a többi állatot megöli, boldogan nézed?!
2013. júl. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
21%
Igen lehet segíteni, bár nagyon nehéz. Nekem is igen jó vadászösztönnel megáldott huskym van, 2x is majdnem kikapta a szemét egy macska, amire vadászott, de ez sem állítja meg. Ami megállítja az a tekintély. Ha az sem, tudom, durván hangzik, de elektromos nyakörv.
2013. júl. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Nagyon okos a huskym es minden parancsomra hallgat de macska lattan elveszti eszet teljesen ezert is tettem fel a kerdest mert nem vagyok naiv( az elso valasz adonak uzennem). A kovetkezonek koszonom a valaszt, nem hallottam meg olyan nyakorvrol de utana erdeklodom, talan az segitene!
2013. júl. 4. 23:01
 4/51 anonim ***** válasza:
46%

Én is tettem fel egy kérdést amúgy ugyanebben a témában a huskymról, itt elolvashatod a válaszokat, hátha segít: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__3861388-nalat..


Én is csak akkor tudom letiltani, amikor megindulna, de azt rendszerint nem veszem észre:S Mondjuk nekünk ennél sokkal nagyobb problémáink voltak, nem mondom, hogy örülök, hogy már csak ez van, de nem vagyok kétségbeesve.

2013. júl. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
79%
Amikor a kutyám kamaszként főbenjáró bűnöket (úttestről lelépés, kaja felevés, ember levizelése, ember megharapása) követett el, akkor én elvertem. Persze nem bottal kékre-zöldre, de azért jól odacsaptam neki, megtéptem a bundáját, meg földhöz vágtam. Mindezt kellő óvatossággal, hogy semmiképp ne okozzak neki sérülést. Tudom hogy sokan ellene vannak ennek, és le is leszek pontozva, de bevált. Csak egyszer kellett mindegyik esetnél megcsinálni (kivéve a kajafelevést, ott 2x), soha többé eszébe nem jutott megismételni. Tehát még fiatalon kikapott néhányszor, de azóta nem volt erre szükség, szóval nehogy azt gondoljátok hogy rendszeresen verem a kutyámat. :) Nálunk a macskászással nem volt gond, de talán erre is bejöhet.
2013. júl. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
69%
Hát őszintén remélem, hogy az egyik halott macska gazdája majd pofánver titeket. Undorító, amilyen könnyedén veszitek, hogy a kutyátok gyilkol.
2013. júl. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
Ja, még a verés dologhoz annyit, hogy ehhez kell, hogy alapvetően tiszteljen a kutyád. Mert ha nem, akkor vissza fog támadni, ami meg nagyon nagy kárt okozhat a kapcsolatotokban. Szóval már megint csak oda lyukadunk ki, hogy tekintély.
2013. júl. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
30%
Az enyém soha nem gyilkolt, mert nem tudta elkapni a macskákat, és egyáltalán nem venném könnyedén, mivel nincs bajom a macskákkal, nem utálom őket. Bár kíváncsi vagyok, te milyen könnyedén veszed, hogy a macskák ugrásszerű növekedése miatt az énekesmadárpopuláció jelentősen lecsökkent, mert kiirtják őket a 'cicuskáid'.
2013. júl. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
68%
Kispalikee: nincs és soha nem volt macskám. Csak át tudom érezni azoknak a gyerekeknek a fájdalmát, akik hiába várják haza az állatkájukat, akiket ugyanúgy szeretnek, mint én( meg te, meg a kérdező) a kutyámat.
2013. júl. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
22%
Na de a madarakkal, mi a helyzet, amiket hiába vár haza a fiókájuk, mert a kisgyerek macskája megette? Na, nem kötekedésből, de nem minden fekete és fehér. Kegyetlen a világ, erősebb kutya b-szik.
2013. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!