Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kan kutya ivartalanitás...

Ha a kan kutya ivartalanitás után pár nappal közösül a szukával akk mi a helyzet? Vemhes lehet?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 23:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

gondolkozzál már picit el ezen és utána tedd fel magadba a kérdést! meg is van a válasz!


ha van egy benzinkút amit megszüntetnek és az összes üzemanyagot elviszik de viszont maga a tankoló hely megmarad és ott a pisztoly.. betudod dugni a kocsiba és tudod húzni a kart de nem fog jönni benzin..

2013. júl. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló ezen nagyon jót nevettem most :DD
2013. júl. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Pedig épp itt olvastam minap egy történetet, ivartalanitva lett a macska és a nőstény utána mégis szült kiscicákat és a kérdező szerint nem jöhetett számitásba másik kandúr. Ott az orvos mondta,h ivart.után még vmennyi ideig előfordulhat,nem sok az esély,de lehetséges és érdekelt,h a kutyákra is igaz e.
2013. júl. 5. 00:06
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ember azt gondolná alapból amit az 1. mond, de ha csak abból a példából indulunk ki, a pisztolyban és a csőben még mindig marad egy kis benzin, szóval ilyen kis időnél még simán előfordulhat.
2013. júl. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok. Annyit tennék hozzá, hogy a spermiumok nem élnek többet kb 2-3 napnál, akkor is már elég selejtesek. És ha ehhez hozzáveszed, hogy néhány csöpp az egész, akkor nagyon kicsi valószínűséggel történhet baleset.

DE történhet.

2013. júl. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vemhes lehet.Mivel maradhatnak életképes spermiumok.Ennyi.
2013. júl. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A kan kutyára ivartalanítás után varratszedésig illik odafigyelni, hiszen műtve volt! Akkor ez hogy történhetett meg??? Konkrétan veszélyezteted a kutyádat.
2013. júl. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

4es vagyok, igen az nekem is eszembe jutott hogy ha egy embert tökön rúgnak akkor az egy pár napig nem igen akar sexelni, ennek fényében egy ivartalanított kutya nem törődve a fájdalommal, már menne is akciózni?

Persze azért ez a gazda hibája is hogy nem figyel oda a kutyára, nem kéne lennie rajta ilyen parabolának?

2013. júl. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csupán csak 2 itt olvasott kérdés ihlette az én kérdésemet,de rendesek vagytok,h igy itélkeztek,azért köszi a válaszokat:)
2013. júl. 5. 22:41
 10/11 A kérdező kommentje:

"ennek fényében egy ivartalanított kutya nem törődve a fájdalommal, már menne is akciózni?"

Hát mondjuk sztem igen,ugyanis neki ösztönei vannak,nem gondolatai,h talán nem kéne,m nem tenne jót neki. Az én kutyám ivartalanitás után pár napos fájdalom csillapitót kapott,ezért nem is lehetett rajta észrevenni,h történt vmi már másnap sem. Azon a napon kicsit kába volt és annyi,szal sztem ebben a dologban sem akadályozná meg az ivartalanitás. Amúgy az egyik kérdésben pont ez volt,csak nem emlékszem hány nap után.

2013. júl. 6. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!