Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vemhes, vagy álvemhes?

Vemhes, vagy álvemhes?

Figyelt kérdés
Szuka kutyám ,tüzelésnél sajnos nem egyszer jöttek hozzá kanok, szóval lehet esély rá vemhességre. De! Mondjuk azóta nagyon megnöttek az emlői de nem feszül a hasa , nem érzek benne kiskutyákat, és túl vagyunk a 2 hónaptól. Lehet ,hogy álvemhesség? Kinőheti ezt a kort? Egyébként ugyanúgy eszik, iszik , fut , meg ugrálgat, közérzete nem rosszabodott.

2013. júl. 5. 15:41
 1/3 anonim válasza:
Ez valószínűleg állterhesség, ugyan is 62-63 nap a vemhességi idő, és mivel a kutyusod már túl van a két hónapon,de még nem is érezted hogy lennének benne kutyusok, ez biztosan nem terhesség. Az én német juhászom is volt állterhes, és semmi baja nem lett tőle, majd vissza megy az emlő mérete. Szerintem ha még 1 hétig sincsen változás vidd el állatorvoshoz!
2013. júl. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ivartalaníts, akkor nem egyik sem.
2013. júl. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én ivartalanítani akartam ,de sajnos leszavaztak.
2013. júl. 5. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!