Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj, ha bogarat eszik?

Baj, ha bogarat eszik?

Figyelt kérdés
A kutyám néha megeszi a kisebb bogarakat és van,hogy nem veszem észre vagy csak akkor ha már a szájában van.Lehet valami baj belőle?
2013. júl. 5. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Minden állat eszik bogarat, még az emberek is. Csak nem mindig veszed észre...

Mégis mi baja lenne? :) Semmi! Kap egy kis plusz fehérjét.

2013. júl. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
miénk is eszi a bogarakat,vmelyik nap egy pillangót evett meg :/
2013. júl. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 zsuzsabazsa ***** válasza:
53%
Jah! Ez is beletartozik az étrendjükbe.
2013. júl. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért függ attól, hogy milyen bogár, egyes bogarak ugyanis mérgező anyagot tartalmaznak. De a legtöbb valószínű ártalmatlan.
2013. júl. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Az egész hozzáállásod undorító, a kérdésed minden szavától köpni tudnék. Keressetek neki egy olyan gazdát, amilyet megérdemel, te pedig ásd el magad. Ennél többet nem tudok írni, mert fennakadna bizonyos szűrőkön. Röviden remélem megrohadsz.
2013. júl. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

anyám utolsó válaszoló, hát ez már röhejes :D Kimásolod, a te idióta, kérdésdből, a kérdésedre érkező teljesen jó választ, és bemásolod ide, mikor a kettőnek semmi köze, mert te egy olyan kérdést tettél föl hogy... Ez a kérdező, meg egy ártatlan dolgot kérdezett,a kutya bogár-evéséről.

-Amúgy az én tacsim a legyeket szereti. ohan utánuk, és csattogtatja a fogát. Szórakozásnak jó, és nem lesz tőle baja, nyugi! :)

2013. júl. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
engem mindenki lecsesz ha báemikor is azt kívom más embernek hogy rohadjon meg meg minden !!! őt is csessze le mindenki amiért ilyeneket ír peidg hozzá se szóltam! miiért szabad azt írnia hogy leköpni megaláznia és reméli megrohadok??
2013. júl. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

de most ez, hogy jött ide? Azt írta, ez van.Figyelj. Ha a te kutyád ilyen lelki állapotban van, és nem tudjátok megadni neki a kellő törődést, akkor jobb ha olyan gazdit találtok neki, aki tud vele igény szerint foglalkozmni. Aki tud vele játszani, sétálni, akát sportolni i. gondolom nálatok csak van a kertben, így nem mozog, nem kap törődést. Gondold át jól, és rájössz, hogy neki is jobb lenne, ha olyan emberhez kerülne, aki tud vele törődni, van rá ideje, energiája, türelme. Ha te így reagálsz ilyen dolgokra akkor szólj a szüleidnek, de szülő nélkül is akár, jobb lenne, ha orvoshoz fordulnál. NEM bunkósgból mondom, ne érts félre! De ha ilyen állapotban vagy, azon tudnak segíteni, de egyedül nem jutsz rajta túl!

Bocs az OFFért

2013. júl. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

WTF?

Ennyi erővel én is káromkodjak itt, mert lepontozták a válaszomat? (Holott semmilyen hülyeséget nem írtam. Igen, az ember is eszik bogarat csak nem veszi észre. Egy ember az élete során átlagosan 17 pókot eszik meg ÁLMÁBAN ha jól emlékszem... na ennyi.)


Te idióta káromkodó barom: mindannyiunk nevében üzenem, hogy töröld magad az oldalról, mert az mindenkinek jobb lesz!

2013. júl. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!