Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csirke allergiás kutyának...

Csirke allergiás kutyának Taste of the Wilde táp adható? Az összetevőknél nem találtam csirke származékot, akkor ez is jó ugye?

Figyelt kérdés
2013. júl. 6. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém is csirkeallegiás és pont most akarok én is rendelni. Néztem az összetételt, de csak a pacific stream az amiben nincs csirke, meg talán a bárányosban. Az én kutyám se a bárányos, se a halas tápot nem szereti. Ezért, szerintem a bölényeset fogom rendelni. Mondjuk abban is van csirke. Ha a tied nem ilyen válogatós, akkor nyugodtan rendelheted a halast vagy a bárányost. Egyébként azt hallottam, hogy a kutyák nem a csirkehúsra allergiásak, hanem a csirketápban található antibiotikumokra. Ha egy igazi, házilag nevelt csirkét adsz a kutyának, attól nem lesz baja. Előzőleg Amikinost adtam neki, attól nem volt gondja a csirkéstől sem. Sajnos anyagi lehetőségeim miatt le kellett állni róla, és elég magas volt a házhozszállítás. Csak Budapesten van boltjuk.
2013. júl. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most néztem az összetételt alaposabban én is. Szerencsére nem válogatós, mindent megeszik szó nélkűl. Most pl a natúr, nyákosra főtt rizst. Pénteken voltunk dokinál, most egy hétig csak rizs diéta. Aztán hippoalergén táp, később majd ki tudjuk próbálni a többit is. Egyenlőre keresem a lehetőségeket, miből lehet válogatni.
2013. júl. 6. 15:10
 3/3 anonim ***** válasza:

A halas totw jó nekünk bejött, habár nem érzékeny szerencsére a kutyus semmire. Viszont nincs benne Csirke.

Hipoallergénből meg brit care, aminek a kg-onkénti ára kb a totw-al egyenértékű (már ha a totw-ot a legolcsóbb helyről vesszük zoofast)

2013. júl. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!