Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 4 és fél hónapos kiskutyám...

A 4 és fél hónapos kiskutyám ma reggel kétszer is habosat hányt mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Még nincs beoltva veszettség ellen mert az állatorvosunk azt mondta ráér félévesen.Van egy két hónapos ugyanilyen fajtájú kiskutyám is neki semmi baja.Igaz tegnap elvittem a kutyakozmetikushoz és otthagytam egy órára , lehet ettől volt gyomoridege.Eszik rendesen játszanak a másik kutyussal, tehát semmi betegségre utaló jelet nem látok rajta.Azóta nem bukott ki semmi habosat.Remélem ez nem lehet veszettség vagy ilyesmi.Volt már valaki akinek habosat bukott a kutyusa?
2013. júl. 6. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem regebben, mikor meg huzott setanal a kutyam akkor elofordult. Vagy nagyon sok intenziv rohangalas utan szokott.

Ez nem veszettseg tunete, de ha mast is eszreveszel rajta vagy sokszor elofordul akkor jo lenne megnezetni egy allatorvossal.

2013. júl. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Veszettségnek nem ilyen jelei vannak.

Általában gyomorsav miatt öklendeznek fel ilyen habos dolgot.. elvileg a füvet is azért eszik hogy "csillapítsák" a gyomruk. Ha nem sűrűn csinálja, akkor nem lesz gond. Ha már sűrűbben akkor érdemes beugrani az állatdokihoz.

2013. júl. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!