Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agilitys kutyaiskola Budapesten?

Agilitys kutyaiskola Budapesten?

Figyelt kérdés
Tudna nekem valaki egy-két Pesti kutyaiskolát mondni ami főleg agilityre szakosodott?
2013. júl. 6. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Budapest melyik részén laksz?

Egyébiránt a jó agilitys sulik nem Budapest területén vannak zömmel, hanem az aglomerációban: Dunakeszi (Kutyavarázs), Budakalász (Kutyapark), Tárnok (Kraft), Pécel, Monor.

Ami Bp-en van az a MacLoad Team a Népligetben, ill a Happy Dog Kőbányán. Talán még Újpalotán a Hungária Agility Klub.

Ami még kérdés, h milyen szinten vagytok és milyen szintre szeretnétek eljutni - mert ezek között a sulik és oktatók között nagy a szórás abban h mit kapsz.

2013. júl. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igazából ami Pesten és nem Budán van az jó. A kutyámmal van egy BH vizsgánk de agilityt eddig csak hobbi szinten csináltuk. Hallottam egy csepeliről is. Az jó suli?
2013. júl. 6. 13:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Az hétvégi hopszira jó, versenyszinten felejtős.

Ha versenyzésben gondolkodsz, érdemes elfelejteni a távolságokat :D

2013. júl. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi. És akkor versenyzésre melyik alkalmas?
2013. júl. 10. 16:07
 5/5 anonim ***** válasza:
A fent felsoroltak bármelyike. Vagy ha írsz edzőt h kihez mennél, megmondom, h érdemes-e...aztán megnézed h tudsz e vele dolgozni emberileg, mert az meg egy másik nagyon fontos tényező. Nekem volt olyan edzőm, aki szakmailag nagyon jó volt de egyszerűen az edzések hangulata nem olyan volt ami nekem feküdt...és attól függetlenül h a világbajnokság a cél nekem attól még a szabadidőmet áldozom rá és akkor már szeretném magam jól érezni.
2013. júl. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!