Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya oldalának bekötése hogyan?

ThisIsMyName kérdése:

Kutya oldalának bekötése hogyan?

Figyelt kérdés

A mopsz kutyám beakadt valamibe és sebes lett az oldala, a képen látszik, hogy melyik részen. Az lenne a kérdésem, hogy azt a területet hogyan tudnám neki bekötni úgy, hogy ne essen le róla ? Folyamatosan kaparja, mert viszket neki, a lábára tettem már zoknit is , de szerintem nem jó megoldás, nyalogatni nem tudja, mert nem éri el.. naponta fertőtlenítem neki de folyton kikaparja, mindenképpem be kellene kötnöm.


Mielőtt valaki azzal az ötlettel jönne, hogy állatorvos, sajnos nincs most pénzem rá. És mielőtt valaki felelőtlennek titulálna , közlöm NEM vagyok az. :) Aranyélete van a kutyának, csak új helyre költöztünk és nem tudtam még felderíteni mindent.


[link]



2013. júl. 6. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
szalmasárga betadinos vizzel többször mosd át, és huzz rá egy kisebb méretű pólót. ha ez sem jön be, akkor marad a gallér. gyógyszertárban kaható Curiosa nevű kenőcs, nagyon szépen elősegiti a sebgyógyulást.
2013. júl. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. júl. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

*fáslival

Csak előtte fertőtlenítsd le

2013. júl. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

és ha gallért tesz rá az hogy akadályozza meg hogy VAKARJA? :D


kérdés hogy milyen nagy a seb. elméletileg egy nagyobb területen lekénne ott nyirni a szőrt, és mull lapot ráragasztani (gyógyszer tárban lehet kapni olyan ragasztót, ami olyan mint a sebtapasz, csak nincs a közepén a textil, hengerre van fel tekerve.. csak ugy ha azt szőrre ragasztod rá akkor fájni fog a leszedésnél...) a mull lap elég vastag ahhoz hogy vakarodzásnál le sérüljön a seb, viszont hogy ne szedje le tényleg valami polo féleséget kellene a kutyára adni

2013. júl. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

talán ez segit

[link]

2013. júl. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Neki indulok egy pólóval, betadinnal és kötözőszerekkel. :)
2013. júl. 6. 17:15
 7/7 anonim ***** válasza:

és ha gallért tesz rá az hogy akadályozza meg hogy VAKARJA?

:))) Jogos:) Köszi:)

2013. júl. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!