Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A melegtol bagyadt a kutyam?

A melegtol bagyadt a kutyam?

Figyelt kérdés

Delelott meg kora delutan is porgott a kutyusom. Egyszer volt egy nagy furdes, utana meg neha neha attoroltem vizes torolkozovel, friss viz is volt neki kint. Ivott rendesen...

3 utan kimentunk setalni, de fel ora se volt az egesz. Arnyekbe voltunk. Kimentunk a kozeli retre, odatuzott a nap szoval ha 3 percet toltottunk ott akkor sokat mondok..vissza is jottunk, szinte vegig arnyekba. Egyatalan nem volt sok seta..utkozben is kapott inni. Miota hazajottunk ki van dolve, ha hivom akkor ugy odajon hozzam, de aztann megint levagja magat. Meg olyan kedvetlen es bagyadt es az arnyekba fekszik. Ez lehet a melegtol? Ugye nem lesz beteg?


2013. júl. 6. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak melege van. :)

Ha nem volt sokat a napon és adtál neki inni,akkor elég valószínű,hogy csak melege van és lustizik. :)


Annyi még,hogy nem evett meg semmit út közben? Nem lehet hogy felvett valami olyat,amitől elronthatta a gyomrát?

2013. júl. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mekkora a bundaja? az sokat nyom a latba sajnos:(

a mienk is amig nincs megnyiratva rendesen szenved :/

2013. júl. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem javul 1-2 napon belul, allatorvos.
2013. júl. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszonom! Alig volt napon es ivott is:) vegig porazon volt miivel a reten meleg volt, nem maradtunk ott. Szoval eszrevettem volna, ha megeszik valamit.

Csak jutalomfalatot kapott meg delelott mikor tanitottam. Szaraztapot, de nem sokat..

2013. júl. 6. 18:09
 5/9 A kérdező kommentje:
Rovid szore van, es minden nap meg van fesulve, mindig jon ki belole egy jo adag szor.
2013. júl. 6. 18:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor csak melege van. :)

De ha nem javul 2-3 napig,akkor tényleg nézesd meg a dokival.Jobb biztosra menni. :)

2013. júl. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Persze, ha holnapig nem javul akkor elviszem dokihoz:)

attol feltem, hogy nem-e kapott hogutat, de megneztem annak a tuneteit es csak a bagyadtsag stimmel

2013. júl. 6. 18:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor biztos csak kicsit megsinyli ő is ezt a fulledt meleget, nalunk pont esik, egybol jobb is a levego.:) Ha esetleg megsem javulna akkor doki.
2013. júl. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mar ugyan olyan jokedvu es hiperaktiv, mint mindig:D

Nemsokara indulunk is setalni

2013. júl. 6. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!