Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kau, KÁJ, moszkvai őrkutya...

Kau, KÁJ, moszkvai őrkutya jól bírják a 30-40 fokos melegeket? Csakmert szeretnék venni deha nem bírják a meleget akkor inkább nem vennék

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom nem bírják jól, de személyes tapasztalatom nincs.
2013. júl. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Annyira mint a Huskyk meg a Malamutok
2013. júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha biztosítva van nekik megfelelő hely, ahol hűsölhetnek, semmivel sem bírják kevésbé, mint más kutya.
2013. júl. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az enyém szerencsére durván levedlik, csak ki kell fésülnöm, és egészen ritkás, pelyhes szőre marad. ilyenkor a legnagyobb melegben elbújik a hűvösbe, van egy kis gödre, azt időnként leöntöm vízzel, ha kedve van, akkor pocsol benne egy jót. amúgy elvan, nem mondanám, hogy különösebben megviselné, ha bármi programot szervezek akkor akár fényes délben is pattan, és jön kirándulni.
2013. júl. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Liveon válasza:
en is csatlakoznek az elottem szolohoz, 4 eve van nekem is szinten moszkvai orkutyam, es eddigi tapasztalataim alapjan nem szenved semmivel sem jobban nyaron, mint a tobbi eb. kell neki egy huvos hely, es ha lehetoseg engedi valami nagyobb vizesgodor. en a huvos helyet a pinceben oldottam meg, ott kellemes az ido, illetve egy felfujhato gyerekmedencet is beszerezntem, kutyaallova tettem es most teljes idealis az aztatasra. illetve meg ami szokott segiteni, ha slaggal meglocsolod, persze csak esszel es ha o akarja, hogy vizes legyen... remelem tudtam segiteni :)
2013. júl. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a moszkvainak nyugodtan csinálhatsz neki medencét, ásol 1 pár centiset imádják a vizet belefekszik azt annyi. Egyébként egy hűvös hely is megfelelő maximum nem mozog annyit mert melege van
2013. okt. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!