Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A pásztorkutyák ragaszkodnak...

A pásztorkutyák ragaszkodnak jobban a gazdájukhoz vagy a rottweiler, németjuhász, malinois stb. stb?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A rotik nagyon alattomosak.nekem nemetjuhaszom van es lehet erezni hogy ragaszkodo.de ez attol is fugg szerintem hogy a gazda mennyi idot szan ra es mennyire torodik vele
2013. júl. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a juhászkutyák
2013. júl. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A roti, nagyon szelíd, ragaszkodó. Ennyire szelíd, szófogadó, ragaszkodó kutyám még nem volt.
2013. júl. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Nekem mudim van. Ha olvasol róla standardot, akkor benne van, hogy szinte zavarni kell a séta alatt is, és hogy nem lehet elhagyni. Olyan, hogy szökés, szóba sem jön nála. Ha kimegyek az udvarra, és leülök a padra, akkor jön, bújik, adja a pacsit, és mindent megtesz egy kis simiért.

Nagy szélviharban többször kinyílt a kapu,mégis mindig ott ült az ajtóban. El nem menne...


Érted a lényeget? Össze sem lehet hasonlítani egy spániellel vagy beagle-vel (mindkettő volt már nekem)



Egyébként a malinois és a nj is juhászkutyák...

2013. júl. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ez nem feltétlenül fajtafüggő. Ha jól neveled és jól bánsz vele, akkor bármelyik fajta ragaszkodó.
2013. júl. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden fajta kutya szeret tartozni valakihez. csak az egyiknek nagyobb szüksége van az ember közelségére, mint a másiknak.
2013. júl. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

:)

nevelés kérdése !

de a roti mióta nem pásztorkutya ??

2013. júl. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mivel a rotit már a rómaiak idejében heccelésre meg háborúkban használták, és csak a 19. 20. században kezdték el marhaterelésre használni, inkább harci kutya, mint pásztor...
2013. júl. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!