Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Túrázáskor kistestű kutyánkat,...

Túrázáskor kistestű kutyánkat, időnként segítségként "hátizsákba" tennénk. Hol vegyek? Kerestem már, de praktikusat nem találok.

Figyelt kérdés
Családunk régóta nagy túrákat tesz nyaranta. Tavaly még nem volt kutyusunk, amikor is találkoztunk egy olyan praktikus hátizsákkal, " háti dobozzal", ami nagyon tetszett. Ez sem a túrázót, sem a kutyát nem kínozza, viszont kistestű, (internet, tenyésztő szerint is komolyan kifáradó) kutyának olykor segítséget nyújt. Vajon, azon túl, hogy kutyafelszerelési üzletben( ott nem találtam), hol szerezhetek be ilyet, főként nem lakás árában!? Mi ennek a hivatalos neve? Kérem a kioktató vélemények mellőzését. Köszönöm.
2013. júl. 7. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél egy sima hátisákot amibe belefér a

kutty.

2013. júl. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Valami ilyesmire gondoltál?

[link]

[link]

[link]

2013. júl. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Épp ilyet kerestem. Bár most gondolkodom, ezt az oldalt már láttam, de megfeledkeztem róla. Most már csak valahogy olcsóbban kellene megszereznem. :-)
2013. júl. 7. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!