Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akiknek nagytestű pásztorkutyá...

Akiknek nagytestű pásztorkutyája van! (főleg Káj-os gadik véleménye érdekelne) Ki milyen táppal eteti a kutyáját?

Figyelt kérdés
Van egy felnőtt közép-ázsiai juhászom. Szeretném kiválasztani a számára legmegfelelőbb TÁPOT. Esetleg Acana adult large breed, Happy dog.. és még sorolhatnám. Mi a véleményetek melyik táp lenne a legjobb választás? Köszi

2013. júl. 7. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha teheted, ne etess táppal.
2013. júl. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de arra szeretnék választ kapni amit kérdeztem.
2013. júl. 7. 22:45
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Kaukázusi juhászom van én darling
2013. júl. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

egyik sem. ezeknek a kutyáknak elég speciális igényei vannak, a gyárilag összeállított tápok nem tudják ezt tökéletesen fedezni.

sokkal jobb neki, ha a szénhidrátot elhagyva csak húsfélékkel etetsz.

az ilyen nomád keleti típusú pásztorkutyák ha tápot kapnak általában elzsírosodnak, túl nagy a tápok zsír- és szénhidráttartalma az ő igényeikhez, az elhízás ízületi problémákat generál és erősen megrövidíti az élettartamot.

2013. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bár nem akartam magyarázkodni, de úgy látszik muszáj lesz. Tisztában vagyok vele, hogy van jobb a tápnál.. de új munkahelyem van, gyilkos beosztással sokkal kevesebb időm van nem tudom biztosítani azt amit eddig. Nagyon jó az egyénileg összeállított étrend ha arra tényleg oda van figyelve nem csak úgy adok ebből is meg abból is. Nem csak tápot adnék most sem de sokszor nem leszek itthon az etetésnél és szerintem még mindig sokkal jobb egy JÓ MINŐSÉGŰ táp amit kimérek és azt lehet odaadni minthogy anyám csinál neki egy vajling rántott levest mert az Ő idejében még úgyvolt.. Tényleg csak olyan írjon aki tud valami hasznosat is mondani az ügyben ami a kérdés volt..!! A kaja összeállításával egyébként képben vagyok, csak a tápokkal nem hiszen nem azzal etettem eddig. De szeretnék itthon tartani, hogy ha a szükség úgy kívánja legyen mihez nyúlni.
2013. júl. 8. 15:14
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor minél nagyobb fehérje- és minél kevesebb szénhidráttartalom felé orientálódj. és próbálj meg tartózkodni a hirtelen takarmányváltástól, és a zsákon lévő adagolási útmutatót se vedd szó szerint. nagyon valószínű, hogy a kutyádnak nem fog annyi kelleni belőle.
2013. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!